Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Військова зброя

Пістолети-кулемети. Зброя спецпризначення. Ілюстрований довідник.
Назва книги: Пістолети-кулемети. Зброя спецпризначення. Ілюстрований довідник.
Автор книги: Іван Кудишин
Видавництво: АСТ, Астрель
ISBN: 5-271-01749-4
Рік: 2001
Сторінок: 96
Формат: PDF
Розмір (у Мб): 1.94

У книзі представлений аналіз конструкцій і схем різних пістолетів-кулеметів XX сторіччя - найпоширенішої й популярної зброї піхоти, сил спеціального призначення й поліцейських формувань. Книга призначена для широкого кола читачів

        Просмотров: (2736) | Коментарии (3)
Бойова й стрілецька зброя Росії Сукупність бойових засобів (озброєння й військової техніки), якими оснащені збройні сили, утворять систему озброєння. У сучасних військових конфліктах бере активну участь не тільки армія, але й збройні підрозділи правоохоронних органів, більшу роль грають частини й підрозділи спеціального призначення різних силових структур держави. Стрілецька зброя, що складається на їхньому озброєнні й призначене для рішення бойових і оперативно-службових завдань, відносять до «бойового». Зразки бойової стрілецької зброї Росії й будуть розглянуті в цьому виданні.

        Просмотров: (3864) | Коментарии (2)
Газова й пневматична зброя. Довідник містить відомості про 300 зразки газової й пневматичної зброї (револьвери, пістолети, гвинтівки), представленого на ринку СНД, а також про аерозольні впакування, боєприпаси, амуніції й бронежилетах. Для широкого кола читачів.

        Просмотров: (2972) | Коментарии (0)
Ілюстрований каталог "Ножі миру"Ілюстрований каталог мисливських, складних, рибацьких, бойових, метальних, кухонних ножів і ножів-інструментів фірм Boker, Magnum., Colt, Henckels, Leatherman, Global, Microtech, Victorinox, Harley-Davidson, Columbia River knife & tool, Master of defense, Walter,HibbenKnives. А також чохли, ради по догляду за ножами й пристосування для відходу й заточення ножів. Каталог рекламний, але проте його дуже приємно розглядати.

        Просмотров: (2238) | Коментарии (1)
Зброя спеціальне, незвичайне, екзотичне

У книзі в популярній формі расказанно про зброю, призначеній для виконання незвичайних бойових завдань. У ній утримується інформація про тактико-технічних даний, принципах дії й пристрої основних типів зброї для військ спеціального призначення різних країн, про нестандартне озброєння спецслужб, а також про досвідчені розробки такої зброї. Наведено відомості про деякі військово-технічні винаходи, що не знайшли широкого застосування. Видання призначене для интересующихся сучасною зброєю й технікою.

        Просмотров: (2182) | Коментарии (0)
Енциклопедія зброї Книга відомого австрійського оружиеведа Вендалена Бехайма присвячена історії розвитку зброї IV - XVIII вв. і проблемам, пов'язаним з його колекціонуванням. Ця класична праця ніколи не переводилася на російську мову, але постійно використався й цитувався вітчизняними фахівцями. Тому пропонована читачеві книга призначена заповнити пробіли в русско - язичній літературі такого характеру, обмеженої лише декількома найменуваннями. Видання розраховане не тільки на істориків, колекціонерів і саме широке коло читачів, але й має прикладне значення як посібник для театральних художників по костюмах і книжкових ілюстраторах.

        Просмотров: (3142) | Коментарии (4)
С.Л.Федосєєв. Зброя сучасної піхоти (частини 1 і 2) У даному архіві представлені всі 2 частини. У цих двох книгах докладно описуються всі види зброї сучасної піхоти.

        Просмотров: (2428) | Коментарии (3)
Стрілянина з пістолета Р. А. Минин
Стрілянина з пістолета (1954 р.)

У книзі узагальнений особистий досвід навчання стрілянині з пістолета, накопичений автором у результаті своєї багаторічної викладацької практики. Автор розповідає про основні положення при стрілянині з пістолета, дає ради, як навчити правильно виконувати прийоми й правила стрілянини. Питання, що викладають автором, не можуть підмінити положень і вказівок існуючих Наставлянь по стрілецькій справі; пропоновані методи навчання не повинні розглядатися як шаблон. Книга призначена для офіцерів Радянської Армії й курсантів військових училищ.

        Просмотров: (1860) | Коментарии (1)
Німецький військовий посібник з кулеметної справи. Майор фон Меркац Фрідріх. Німецький військовий посібник з кулеметної справи

З передмови:
Кожному стройовому працівникові Червоної армії дуже не заважає познайомитися із сучасною німецькою кулеметною доктриною, виразником і популяризатором якої, по всіх ознаках, є фон Меркац, визнаний у Німеччині авторитет у кулеметній справі
Дійсно, усе, що повідомляє фон Меркац про організацію, тактика й техніка бойового застосування важких і легких кулеметів у німецькій армії, для нас досить цікаво. По-перше, уже тому, що за час світової війни ця армія ще й ще раз довела всьому світлу свою незмінну високу компетентність у всіх галузях військового мистецтва, а по-друге, тому, що постановка кулеметної справи в Німеччині зложилася в процесі війни самобутнім шляхом і багато в чому відрізняється від постановки його в інших країнах, де панує по перевазі французька доктрина.

        Просмотров: (1562) | Коментарии (1)
Історія радянської стрілецької зброї й патронів. Історія радянської стрілецької зброї й патронів

Дане видання вперше найбільше повно висвітлює історію створення, розвиток і бойове застосування ВСІХ зразків радянської стрілецької зброї, прийнятих: на озброєння в період з 1917 по 1995 р. Уперше представлена зброя спеціального призначення, включаючи озброєння водолазів, космонавтів, льотчиків і військ спеціального призначення, а також найбільш істотні зразки стрілецької зброї й патронів. Значна увага приділяється діяльності конструкторів, героїчним подвигам радянського народу на фронті й у полоні в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 р. Книга багато ілюстрована фотографіями з особистого архіву автора, державних архівів і музеїв. Уперше можна познайомитися з раніше забороненими до публікації фотографіями й біографіями сучасних радянських конструкторів-зброярів. Розрахована на фахівців і широке коло читачів.

        Просмотров: (2358) | Коментарии (2)