Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Військова техніка

Бронетанкова техніка Франції й Італії 1939-1945
Обсяг: 36 стр.
Формат: djvu
Розмір: 5.8 Мб

        Просмотров: (1524) | Коментарии (2)
Танки другої світової.Червона армія Продовження танкової серії присвячено знаменитим танкам Червоної Армії.

        Просмотров: (2112) | Коментарии (0)
Танки Другої світової.Вермахт Головну роль, в усіх без винятку перемогах Німеччини, здобутих нею в Другій світовій війні, зіграли танки. За 11 років - з 1934 по 1945 рік - німецька промисловість випустила не набагато більше 50 тисяч танків і самохідних знарядь, у п'ять разів менше своїх основних супротивників -СРСР, США й Великобританії. Проте, Німеччина змогла створити такі танкові війська, які аж до останніх днів війни могли наносити потужні удари.

        Просмотров: (2685) | Коментарии (1)
Dornier Do 335 «Pfiel» частини 1 і 2 Якби проводився конкурс на самий незвичайний літак, створений у роки 2-й Світової війни, Dormer Do 335 «Pfeil» мав би всі шанси зайняти одне із призових місць. На відміну від своїх конкурентів, які, незважаючи на передову конструкцію, не мали помітний бойової цінності, «Pfeil» являв собою вдалу бойову машину. Це був один з найшвидших винищувачів з поршневим двигуном в історії авіації.

        Просмотров: (1854) | Коментарии (0)
Крейсери Радянського флоту Книга, присвячена еволюції розвитку крейсерів у Радянському флоті. Розглядаються не тільки побудовані кораблі, але й недобудовані, а також проекти, які залишилися тільки на папері. Редактор видання - Перший заступник Головнокомандуючого ВМФ Адмірал И.В.Касатонов. Їм написане вступне слово, де коротке розказане, що є крейсер і яку роль він грав і грає у вітчизняному флоті. Монографія складається із чотирьох частин: вступ, важкі, легкі й ракетні крейсери. У висновку представлена ілюстрована схема еволюції радянських крейсерів.

        Просмотров: (1654) | Коментарии (0)
Лінійні сили підводного флоту Простежуючи спроби створення в різних країнах підводних крейсерів, моніторів, авіаносців, автор - капітан 1 рангу А.В. Платонов - приходить до несподіваного висновку: у роки холодної війни в СРСР минулому створені дійсні лінійні сили підводного флоту.

        Просмотров: (1723) | Коментарии (0)
Піхотний танк Черчілль "У танка носящего моє ім'я, недоліків більше чим у думаючи самого"

У.Черчілль

        Просмотров: (2162) | Коментарии (1)
«Сухопутні кораблі» Одним з перших у Великобританії ідею створення бойової всюдихідної машини обґрунтував військовий інженер підполковник Э.Суинтон. Ще будучи військовим кореспондентом на російсько-японській війні, він брав участь у складанні офіційного британського звіту воєнних дій і вже тоді оцінив ефективність кулеметного вогню й загороджень...

        Просмотров: (1294) | Коментарии (1)
Бронеколлекция.Бронетанкова колекція Франції й Італії Видання присвячене бойовим машинам Франції й Італії періоду Втотой Світової війни 1939-1945 р.

        Просмотров: (2833) | Коментарии (0)
Лінкори типу "Шарнхорст" Лінкор "Шарнхорст", самий потужний корабель фашистської Німеччини, був грізним ворогом полярних конвоїв, що доставляла військові вантажі в СРСР.

        Просмотров: (2185) | Коментарии (0)