Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Літописи й бої

Таємна війна проти Радянської Росії Книга Майкла Сейерса й Альберта Кана «Таємна війна проти Радянської Росії» показує «велику змову» міжнародної реакції проти країни Рад протягом усього історичного періоду від перших днів Жовтневої революції до другої світової війни включно.

Жоден з епізодів або розмов, що зустрічаються в книзі, не є авторським вимислом
Під час підготовчої роботи над цією книгою автори користувалися офіційними виданнями державного департаменту США; протоколами засідань різних комісій конгресу США; офіційними документами, виданими англійським урядом; опублікованими радянським урядом стенографічними записами судових процесів
Вони використали також опубліковані мемуари багатьох осіб, що згадують у цій книзі. Всі наведені в книзі розмови взяті з мемуарів, з офіційних звітів або з інших документальних джерел.

        Просмотров: (1439) | Коментарии (2)
Билинин. Битва за Москву Битва за Москву як одне з основних подій Другої світової війни завжди залучала інтерес військових істориків несподіваним поворотом свого розвитку. Початок битви обернулося для радянських військ катастрофою. І, здавалося, німцям ніщо вже не зможе перешкодити здобути швидку перемогу. Але раптом... вони зазнають оглушливої поразки, що означало повний крах швидкоплинної кампанії на Сході. Як і чому це відбулося?

        Просмотров: (3210) | Коментарии (1)