Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Бойові мистецтва

«Принципи айкидо», Митсуги Саотоме
Видавництво: Папірус, 1996 г.

Від видавця
Айкидо розкриває дуже простий секрет: поліпшення життя залежить від власного вдосконалювання. Айкидо не пропонує ніяких чудес, крім одного - чуда вашого власного існування й вашого людського потенціалу. Помнете, що ви є частиною Всесвіту. Зруйнувати або втратити своє життя означає зруйнувати мир у Всесвіті. Із самого народження ви тримаєте ключ, що відкриває двері на небеса. Саме головне в житті кожної людини - використати цей ключ і перетворити своє життя в прояв небес, що полягає в нашій силі створення.

        Просмотров: (2202) | Коментарии (2)
А.Е.Тарас Бойова машина
Назва: Бойова машина
Автор : А.Е.Тарас
Видавництво : "Харвест" 1997г.
Сторінок : 586
Формат : Djvu
Якість : середнє
Розмір файлу : 4,5 Мб

У цій книзі вичерпним образом розкриті проблеми психології, тактики й техніки самооборони від хуліганських і злочинних зазіхань.

        Просмотров: (1731) | Коментарии (0)
А.А.Кадочников Психологічна підготовка до рукопашного бою
Назва: Психологічна підготовка до рукопашного бою
Автор : А.А.Кадочников
Видавництво : "Фенікс" 2003г.
Сторінок : 301
Формат : Djvu
Якість : гарне
Розмір : 3.61 Мб

У книзі представлені основні методи психологічної підготовки, характерні для російського рукопашного бою.

        Просмотров: (1916) | Коментарии (0)
САМБО для початківців Книга для починаючих самбістів, описує не просто розповідь про САМБО й прийоми, але й САМБО як спосіб життя - підготовка до занять, як займатися, як підтримувати здоров'я, що робити при травмах... Дуже допомагає почати дитині, що нічим спортивним раніше серйозно не займався. Окреме місце займають розповіді про те, як САМБО змінив життя й долю людини.

        Просмотров: (2041) | Коментарии (0)
Бойове самбо

Ця книга не плід фантазії або досвіду однієї людини. У створенні її брали участь дуже багато з людей: спортсмени, тренери, бійці спеціальних підрозділів, художники, фотомайстри, журналісти
У нашій країні й за рубежем давно відома одна з найефективніших систем рукопашного бою - САМБО. Самооборона Без Зброї - універсальний вид єдиноборства містить у собі два розділи - спортивний і бойовий. Бойовий розділ САМБО - ефективна система рукопашного бою, опанувавши якої, Ви зможете вирішувати складні завдання й, навіть без зброї, вийти переможцем у сутичці із супротивником, збройним холодною або вогнепальною зброєю. Наше електронне видання допоможе Вам самостійно вдосконалювати придбані навички, познайомить із комбінаціями прийомів захисту й контратаки. Диск містить фотографії й відеосюжети, які докладно ілюструють етапи підготовки бійця. Сполучення фізичної підготовки з вивченням теоретичних положень системи - от шлях, що веде до найкращого результату у вивченні бойового САМБО.

        Просмотров: (3601) | Коментарии (0)
Цигун Залізна долоня Циrун - це мистецтво керування энерrией Ци. У досконалості що володіє Цигун «Залізна долоня» може, накопичуючи енергію Ци, ударними частинами тіла розбивати дошки, ламати цегли, розколювати камені. Комплекси Циrун дозволяють не тільки розвити міць, але також домогтися совершенноrо здоров'я й омолодження.

        Просмотров: (2148) | Коментарии (1)
Схованих корінь айкидо. Дайторю - це твердий, ефективний метод єдиноборства. Він був розроблений більше тисячі років тому членами імператорського роду Японії. Потім протягом сторіч рукопашних сутичок він поліпшувався й вигострювався превосходно тренованими воїнами. Його техникитщательно зберігалися в таємниці аж до кінця дев'ятнадцятого століття, поки майстер Сокаку Такэда не познайомив з ним мир, почавши набирати учнів з усією країни. Це саме та традиція, вивченню якої Морихэй Уэсиба присвятив багато років, перш ніж заснував свій власний напрямок - айкидо, що в останні роки стало одним з найбільш популярних видів військового мистецтва.

        Просмотров: (1964) | Коментарии (0)
Шлях випереджального кулака Ця книга найбільш повні збори творчої спадщини легендарного майстра бойових мистецтв Брюса Чи. Його праця «Дао JRD» став класичним у літературі про бойові мистецтва. Видання багато иллюстрированно малюнками самого Брюса Чи. Деякі малюнки продублировани професійним художником.

        Просмотров: (2224) | Коментарии (1)
Ретюнских.Російський стиль рукопашного бою Згадаємо, брати - за всіх часів ми долали в рукопашних сутичках своїх вра-гов, звідки б вони не приходили - із Заходу або Сходу, Півночі або Півдня. І наші перемоги мали під собою основу - російське військове мистецтво, систему народної підготовки чоловіка - воїна.

        Просмотров: (3616) | Коментарии (3)
Юшень.Циньна.Мистецтво болючих захоплень У книзі відомого майстра бойових мистецтв Сходу вперше розсекречені основні теоретичні й тактичні принципи древнього мистецтва болючих прийомів і захоплень, а також докладно описані основні техніки Циньна для рукопашного двобою й бою зі зброєю.

        Просмотров: (3391) | Коментарии (1)