Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
Фізична гімнастика
WWW.KODGES.ORG.UA
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Фізична гімнастика

Бодибилдинг. Тренування ніг і таза
Назва книги: Бодибилдинг. Тренування ніг і таза
Автор книги: Курт Брунгардт, Майк Брунгардт, Бретт Брунгардт
Видавництво: АСТ, Астрель
ISBN: 5-17-017246-X, 5-271-05596-5
Рік: 2003
Сторінок: 328
Мова: Росіянин
Формат: PDF
Розмір (у Мб): 8.40

Книга містить масу корисної інформації, що дозволить домогтися результатів на шляху до фізичного досконалості
Увазі читачів пропонується широкий спектр фізичних вправ, відомості про анатомію, збалансованій харчуванні й всі інші складові здоров'я.

        Просмотров: (1427) | Коментарии (2)
Ідеальні м
Назва книги: Ідеальні м'язи груди й плечовий пояс
Автор книги: Брунгардт К.
Видавництво: Попурі
ISBN: 985-438-964-2
Рік: 2004
Сторінок: 200
Формат: PDF
Розмір (у Мб): 3.62

Тренер і автор популярних підручників по фитнесу Курт Брунгардт показує, як за 6 тижнів збалансованих тренувань одержати гарну й потужну мускулатуру.

        Просмотров: (1941) | Коментарии (1)
Нова книга по йозі. Поетапне керівництво Книга являє собою повне керівництво для самостійних занять йогою. Освоївши основний комплекс, прості вправи на подих і нескладну медитацію, ви зможете поступово додавати більше важкі асани (пози), проводити дихальну гімнастику й медитацію, що вимагає більших зусиль і напруги. Займатися йогою може кожний, незалежно від віку й стану здоров'я

У книзі приводяться пози, адаптовані до періодів дитинства, материнства й літнього віку. Застосовуйте йогові на практиці, і ви побачите, яку користь вона вам принесе.

        Просмотров: (3024) | Коментарии (5)
Чжуангун Чжуангyн або чжань чжуан («робота стовпом» або «стояння стовпом») система вправ, широко використовувана як самостійно, так і вхідна в різні комплекси оздоровчих і бойових форм цигун і ушу. Коріння цих вправ ідуть далеко в глиб тисячоріч. Перше згадування про подібні вправи можна знайти ще в Трактаті Жовтого імператора об внутрішньому - легендарного імператора, що жив в XXVI столітті до н.э.
У дійсній книзі читачеві представляються вправи Стояння стовпом, що є однієї зі складових частин популярногo сегoдня на Заході внутреннегo стилю бойових мистецтв Ицюань (Дачэнцюань). Вони носять ефективний оздоровчий характер і закладають фундамент для використання бойових аспектів Ицюань. По загальному визнанню саме книги Ван Сюаньцзе (одного з авторів цієї книги й одночасно учня Ван Сянчжая - творця стилю) відкрили Ицюань для західного миру
У книзі дається історична довідка по становленню й розвитку вправ. Приводяться інструкції з виконання вправ і результати досліджень механізмів їхнього впливу на організм людини
Вправи MOгyт бути корисні для лікування й профілактики широкого Kpyгa захворювань, зміцнення фізичної конституції, нервової системи, благотворно впливають на загальний стан організму.

        Просмотров: (2233) | Коментарии (1)
Керівництво інструктора оздоровчого фитнеса Керівництво є найбільш сучасною й докладною книгою для фитнес-профессионалов. Представлено останні досягнення вобл. оздоровчого фитнеса; показане значення рухової активності й фитнеса як профілактики різних захворювань; наведені практичні рекомендації поразработке безпечних і ефективних фитнес-программ для різних груп що займаються. Методичну базу становлять матеріали лекцій і семінарів, проведених на сертифікаційних курсах Американського коледжу спортивної медицини. Для інструкторів оздоровчого фитнеса, фитнес-тренеров, спортивних лікарів, реабилитологов, студентів і аспірантів, які готуються працювати по цих спеціальностях.

        Просмотров: (1707) | Коментарии (1)
Старостин А. Повість про футбол Повість про футбол
Старостин А.

Автор книги, Андрій Петрович Старостин, пройшов довгий шлях у спорті; почавши грати в 20-і роки XX в. в "диких" командах, він став організатором і гравцем перших московських команд, був учасником або свідком багатьох історичних матчів. На сторінках своєї книги він розповідає про розвиток футболу в нашій країні, зародженні московських команд, про примітні риси нашого футболу, його перемогах і поразках. Багато ч/б фотографій.

        Просмотров: (1887) | Коментарии (2)
Клейн.Руху магії. Дух Тайцзи - цюаня Це жива, захоплююча розповідь досвідченого вчителя Тайцзи про різні аспекти його мистецтва: одиночній Формі, парних вправах рук, Що Штовхають, бойовій техніці Кунфу, самооздоровленні, психоэнергетике, які він розуміє як форму магії - життя в пошуках сили, гармонії й волі. Унікальні відомості й практичні вправи із цієї книги нададуть неоціненну допомогу всім, хто хоче використати принципи даосизму для особистого розвитку й для поліпшення духовної атмосфери на нашій планеті.

        Просмотров: (2420) | Коментарии (2)
Шехов.Тайський бокс собі на втіху Автор книги - практикуючий боксер - вивів універсальну `формулу бою`, що описує будь-яке протистояння: у єдиноборствах, бізнесі, військовому справі й т.д. Знання цієї універсальної формули дозволяє будь-якій людині в найкоротший термін сформувати мироощущениебойца. Виклад побудований таким чином, що читач може на будь-якому етапі навчання відразу використати на практиці придбані знання. Книга призначена як новачкам, що мріють устати на шлях, що веде до вершин спортивної майстерності, так і чоловікам `квітучого` віку, кому великий спорт уже недоступний, але які залишилися в душі честолюбними хлопчиськами, що мріють про перемоги. Автор пропонує тим і іншим опанувати основами тайського боксу без ризику для свого здоров'я й психіки. Книга буде корисна й фахівцям у різних видах єдиноборств, оскільки в ній висвітлюються питання, що зачіпають рідко.

        Просмотров: (2982) | Коментарии (3)
Шифферс.Проста йога для початківців Книга заснована на багаторічному досвіді викладання в одному із самих авторитетних центрів йоги нашої країни. "Не нашкодь" - один з її основних принципів. Тому тут стільки уваги приділено складностям, з якими можна зштовхнутися при виконанні асан, та й різноманітним болячкам, знайомим дуже многим, - адже це книга для нас, звичайних людей, а не для якихось суперйогів. Кожна рекомендація й застереження отут вистраждані, часто в буквальному значенні слова!

Книга допоможе й тим, хто займається йогою в групі (адже будинку й на відпочинку не звернешся за порадою до викладача), і тим, хто предпочитает усе освоювати самостійно. Кольорові фотографії кожної асани і її модифікацій зі схематичними малюнками, що зображують фази її виконання, полегшать вивчення йоги

А наведені наприкінці комплекси на різні випадки життя забезпечать безпечну практику, засновану на глибокому розумінні складних внутрішніх процесів.

        Просмотров: (3337) | Коментарии (1)
Офісна йога. Зняття утоми на робочому місці Офісна йога. Зняття утоми на робочому місці
Автор : Джулия Фридебергер

        Просмотров: (2937) | Коментарии (2)