Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Інше

Самовчитель плаванню

Коротко й зрозуміло пояснюється як навчитися плавати самостійно. Курс навчання складається з теоретичної й практичної частини. Розрахований на новачків, головна мета - навчити триматися на воді й побороти страх. Навчання плаванню організовано послідовно, на основі простих вправ, стилі описані найпростіші для освоєння на відміну від інших книг, що акцентують увагу на спортивних видах плавання.

        Просмотров: (1842) | Коментарии (0)
Усе про футбол Футбол - прекрасна гра, що захоплює самих її учасників і приваблива для глядачів
Із книги ви довідаєтеся про видатних футболістів планети, великих командах, чудових стадіонах, історичних матчах і найкрасивіших голах
Ця книга - відмінний супутник для кожного аматора прекрасної гри!

        Просмотров: (1421) | Коментарии (2)
Тайцзицюань стилю В Поряд з викладом теоретичних і практичних основ цього мистецтва в тім виді, як його викладав основоположник даного стилю майстер У Цзяньцюань, що навчав Сюй Чжии, автор дає глибокий аналіз основних положень тайцзицюань із погляду сучасних естественнонаучних знань, на базі фізіології, психології, медицини, фізики й механіки, розкриває особливості бойової техніки даного напрямку. Як додаток представлені детально прокоментовані по ходу тексту книги класичні трактати по тайцзицюань.

        Просмотров: (1729) | Коментарии (2)
Цигун  "Залізна долоня"

Цигун - це мистецтво керування енергією Ци. У досконалості що володіє Цигун "Залізна долоня" може, накопичуючи енергію Ци, ударною частиною тіла розбивати дошки, ламати цегли, розколювати камені. Комплекси Цигун дозволяють не тільки розвивати міць, але також домогтися зробленого здоров'я й омолодження.

        Просмотров: (1934) | Коментарии (0)
Уинсли Кларксон. Рональдо! Двадцатиоднолетний геній.. Читач, ця книга присвячена кумиру дев'яностих, чия життя ніколи раніше не була описана. Хоча вона "можливо" і не розкриває всі таємниці Рональдо або його таємні думки, але є найцікавішим звітом про його життя й про той дивний фінал чемпіонату миру в Парижі, що ви, імовірно, бачили
Хто ця людина, що ховається за маскою гравця світової прем'єр-ліги, що знає громадськість? Звідки в нього така любов до предметів розкоші, його апокалиптический драйв? Чи можливо для людини, що так скромно начинали, бути мільйонером у віці підлітка?

        Просмотров: (2561) | Коментарии (1)
Рабинер И. Як убивали Спартак Як убивали Спартак: сенсаційні подробиці падіння великого клубу
Рабинер І.

Ця книга про найважчий і страшний час для всенародно улюбленого футбольного клубу. Це й лемент душі щирого вболівальника, і результат важкої праці журналіста. Праці, що був тим горше, чим неприглядней ставала правда про легендарну команду. Правда, від якої дійсний журналіст не має права відвертатися
Ця книга про те, як молодий спадкоємець духу й думки великих братів Старостиних, тренер-демократ поступово став диктатором і, зрештою, заблудився у світі власних ілюзій. Про те, як народна команда стала товаром, була куплена й продана, про те, як недавній флагман російського футболу повільно, але вірно тонув у безодні фінансових махінацій і організаційного хаосу, тільки-но не перетворившись із ФК "Спартак" у ФК "Скандал".

        Просмотров: (2422) | Коментарии (1)
Цигун на щодня. Медитація."Людмила Белова" (аудиокнига MP3 ) Цигун на щодня. Медитація."Людмила Белова" (аудиокнига MP3 )
Від видавця
У книзі висвітлюється методика відновлення й підтримки здоров'я за допомогою древнекитайской системи цигун. Це один з найефективніших способів оздоровлення в сучасному світі. Текст книги відрізняється простотою, а пропоновані вправи - доступністю виконання. Вони не мають обмежень за віком і захворюваннями й мають найвищий оздоровчий ефект. Книга в першу чергу призначена для тих, хто живе в стані стресу. А для посадових осіб, відповідальних за здоров'я своїх співробітників, для медиків і працівників спортивно-оздоровчих установ вона просто незамінна.

        Просмотров: (2252) | Коментарии (1)
Роберт Бирн - Більярдні фокуси й трюки. Пул і карамболь Нова книга визнаного корифея сучасної більярдної літератури Роберта Бирна відплачує данина розважальним аспектам більярда. Автор описує й допомагає розучити "шедеври жанру" -самі приголомшливі більярдні трюки, які можна виконати на пуловском або карамбольном столі за допомогою звичайних більярдних приналежностей. У живій і захоплюючій формі трюкові удари ілюструють основні принципи більярдної гри, що принесе безсумнівну користь і починаючої, і професіоналам
Автор вибрав для книги 350 трюкових ударів. Більше половини з них знайомі тільки самим інформованим професіоналам, а біля ста взагалі ніколи раніше не публікувалися. Так Роберт Бирн сприяє підвищенню майстерності аматорів популярної гри, тому що, коли в більярдного стола зустрічаються рівні суперники, перемога приходить до тому, хто знає більше.
Для широкого кола читачів.

        Просмотров: (2355) | Коментарии (2)
Железнев В.П. - Кишеньковий самовчитель бильярдиста Жоден вид спорту в нашій країні не має такий довгої - трьохсотрічної! - історії, як більярд, але немає й виду спорту, у якого історія була б настільки драматичної, як у більярда. Більярд - надзвичайна інтелектуальна гра, як і шахи. Кулі на більярді - це ті ж шахові фігури, з тією лише відмінністю, що будуть «ходити» так, як ви захочете. А для цього потрібні певні знання. Якщо ви ніколи не тримали кий у руках, вам нема чого соромитися. Наша книга допоможе вам засвоїти елементарні правила більярдних ігор і ази більярдної техніки, і зовсім незабаром ви будете грати на рівні зі своїми друзями.

        Просмотров: (2905) | Коментарии (1)