Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Колекціонування

Каталог-довідник «Монети СРСР і Росії 1921-2007» Докладний опис всіх монет на період 1921-2007 р.

        Просмотров: (2473) | Коментарии (0)
Захоплююча геральдика Ми часом навіть не зауважуємо, що живемо у світі знаків і символів. Вони зустрічаються нам на кожному кроці, допомагають орієнтуватися в незнайомих містах, на автомобільних трасах, у новому суспільстві... Але що ми знаємо про їх? Коли і як виникли герби держав? Що вони означали в момент створення і як це співвідноситься із сучасними реаліями? Коли й ким були затверджені стародавні ордена? Кому й за які заслуги вручалися? І, нарешті, скільки вони коштують? Чи можна їх роздобути у свою колекцію?

        Просмотров: (1946) | Коментарии (1)
Лугів.Захоплююча філателія Захоплююча філателія. Факти, легенди, відкриття у світі марок.Серія: Енциклопедія колекціонера

Поштове повідомлення існує тисячі років. Раніше повідомлення доставлялися від адресата до адресата гінцями, однак потім виникла спеціальна служба зі своїми правилами й законами. Її символом став паперовий конверт і наклеєна на нього барвиста марка.

        Просмотров: (1724) | Коментарии (1)
Великий филателистический словник Даються короткі пояснення основних понять і термінів, використовуваних у поштовому зв'язку й філателії. Приводяться деякі дані про випуск знаків поштової оплати в різних країнах і на різних територіях. Окремі статті присвячені виготовленню й застосуванню поштових марок і блоків, цільних речей, поштових штемпелів, штампів, ярликів і наклейок, оформленню поштової кореспонденції, а також різним аспектам їхнього колекціонування, історії поштового зв'язку й розвитку филателистического руху.

        Просмотров: (2136) | Коментарии (1)