Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
Цифрова фотографія
WWW.KODGES.ORG.UA
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Цифрова фотографія

Сучасна фотографія
Назва: Сучасна фотографія
Автор: Чи Фрост
Видавництво: Арт-Родник
Рік: 2003
Сторінок: 160
Формат: PDF
Розмір: 13.2 Mb

Незамінне довідкове видання по всіх аспектах сучасної фотографії
Повне пояснення більше 70 технічних методик
Більше 200 цікавих фотографій - як кольорових, так і чорно-білих.

        Просмотров: (1787) | Коментарии (2)
Фотографія Питання й відповіді В останні роки фотографія стала доступніше й легше, ніж коли або колись. Виробники спорядження витончують, запускаючи у виробництво камери, призначення яких - зробити процес фотозйомки якнайлегше й простіше; є фотоплівки, що дозволяють одержати високоякісні результати в будь-якій уявленій ситуації, а вуличні фотолабораторії, які зустрінеш чи ледве не на кожному куті, допоможуть побачити результати
протягом години
Однак, незважаючи на значний прогрес у техніку, фотографія як і раніше залишається творчим процесом, що більшою мірою залежить від майстерності й допитливості фотографа. Ви можете придбати найдорожче, найсучасніше встаткування, але без наявності знань, досвіду й натхнення ваші зусилля, найімовірніше, підуть нанівець.
От тепер ми підходимо до тому, про що й для чого наша книга.Це насичене фактами, складене в зручній і практичній формі питань і відповідей видання покликане постачити читача всією інформацією, що буде потрібно йому в міру того, як буде зростати його інтерес до занять фотографією. Вам не буде потрібно годинниками перегортати мудровані книги в пошуках потрібних вам крох інформації. Тільки відкрийте потрібен вам розділ, і ви знайдете рішення вашої проблеми!

        Просмотров: (1562) | Коментарии (0)
Фото на продаж. Посібник для фотографов-фрилансеров Книга відомого англійського фотографа, автора фундаментальних досліджень по всіх аспектах Чи фотографії Фроста присвячена мистецтву створювати комерційні фотографії й умінню вигідно продати їх. У книзі розглядаються різні способи продажу фотографій, найбільше "продавані" жанри й теми. У кожній главі - ради й підказки, які допоможуть домогтися довгоочікуваного успіху.

        Просмотров: (1787) | Коментарии (0)
Д. Хеджкоу. Як робити фотографії HI-класу Книга всесвітньо відомого фотохудожника, професори факультету фотографії Д. Хеджкоу розкриває таємниці композиції, розглядає технічні аспекти майстерності. У кожній главі опубліковані практичні завдання для читачів і фотоетюди майстра з розповіддю про те, як вони були створені. Бестселери Д. Хеджкоу видаються в 35 країнах миру.

        Просмотров: (2830) | Коментарии (0)
Мураховский В., Симонович С. Секрети цифрового фото Мураховский В., Симонович С. Секрети цифрового фото

Анотація до книги:
Ця книга - для шанувальників цифрової фотографії, для тих, хто прагне підвищити художню виразність і технічну досконалість своїх знімків. У ній ви знайдете цікаву інформацію для розвитку нових ідей і довідаєтеся, як досить скромними зусиллями можна досягти вражаючих результатів. Головне - вірно вибрати крапку додатка зусиль і ефективно застосувати наявні засоби. Основний інструмент для роботи із цифровими фотознімками - персональний комп'ютер. Він прийшов на зміну фотохімічної лабораторії й зробив роботу з кольоровими зображеннями простій і наочної, цікавої й радісної. Відкрити для себе нові можливості, пізнати перші секрети майстерності й прилучитися на радість творчості вам допоможе це чудове видання.

        Просмотров: (2191) | Коментарии (8)
Джорджес Г. Берман Л. Мар К. 50 ефективних прийомів зйомки цифровим фотоапаратом Джорджес Г. Берман Л. Мар К. 50 ефективних прийомів зйомки цифровим фотоапаратом

Анотація до книги:
Перед вами книга, присвячена однієї з найбільш захоплюючих тем - роботі із цифровим фотоапаратом. Матеріал книги розділений на 50 прийомів, присвячених виконанню основних завдань, з якими доводиться зіштовхуватися фотографові, незалежно від того, є він новачком або професіоналом зі стажем. Ви довідаєтеся, як підібрати висвітлення, визначити параметри фотоапарата, вибрати додаткові приналежності. У книзі докладно розглянуті такі теми, як пристрій цифрового фотоапарата, використання його додаткових функцій, вибір штативів, спалахів, об'єктив і т.д.
Вивчивши матеріал книги, ви навчитеся фотографувати людей і тварин, пейзажі й предмети. Ви будете підходити до всьому процесу зйомки творчо, почнете обґрунтовано ухвалювати рішення щодо тім, у яких саме випадках доцільно віддати перевагу дзеркальному цифровому фотоапарату перед компактним. Читачеві буде набагато простіше оцінити ефективність застосування того або іншого прийому, вивчивши кольорову вклейку на 32 сторінки
Книга розрахована на читачів з різним рівнем підготовки.

        Просмотров: (2568) | Коментарии (7)
Джон Грій - Фотосьемка Beauty & Glamour моделей / Світлана Пожарська - Фото Майстер Джон Грій - Фотосьемка Beauty & Glamour моделей

Анотація:
Відмінна книга, дуже докладно й доступно викладений матеріал. Устаткування, висвітлення, композиція й пози, робота з моделями, складання портфолио, студійна, натурна сьемка й сьемки в інтер'єрі, виїзна робота, чоловічі моделі. Всі дуже чітко й професійно. Обсяг 146 сторінок з кольоровими ілюстраціями високого дозволу.

        Просмотров: (1813) | Коментарии (4)
Майк Кролі. Фотозйомка оголеної натури.У книзі розглянуті основні прийоми роботи з фотокамерою, питання оптимального використання природного висвітлення й організації штучного висвітлення для різних сюжетів і умов зйомки. адресована всім, хто захоплюється фотографією; буде корисна також фотографам-професіоналам.

        Просмотров: (2676) | Коментарии (2)

Фотографуємо мобільним телефоном
Фотографуємо мобільним телефоном. Популярний самовчитель
Автор : А. Заїка

Як відомо, самі цікаві і яскраві відкриття народжуються на стику наук: біології й кібернетики, хімії й фізики, соціології й економіки. Ніж сильніше розрізняються "батьки", тим оригінальніше виходить "дитина". У двадцять перших століть це правило стало поширюватися й на технологію. з'єднавши фотоапарати з мобільними телефонами, виробники не тільки додали шанувальників своєї продукції, але й створили новий жанр мистецтва - мобільну фотографію, або мобилографию.


        Просмотров: (1585) | Коментарии (17)