Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
Комп'ютерна література
WWW.KODGES.ORG.UA
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Книги Комп'ютерна література

Головний біль Windows XPНазва: Головний біль Windows XP. Швидке рішення стандартних (і не тільки) проблем
Автор: Курт Симмонс
Видавництво: Біном-Пресс
Рік: 2004
Сторінок: 384
Формат: PDF
Розмір: 10 Мб

У книзі докладно описується порядок настроювання численних функцій операційної системи Windows XP, а також службових і стандартних програм. Даються докладні роз'яснення, як усувати найпоширеніші неполадки, а також ради й рекомендації, що дозволяють уникати "головного болю" при роботі із цією популярною операційною системою. Назви всіх параметрів, команд, вікон і програм приводяться на двох мовах, що робить книгу корисної для власників як росіянці, так і оригінальної версій Windows XP.
Книга адресована в першу чергу користувачам Windows початкового й середнього рівня; для досвідчених користувачів вона може бути корисний як довідник.

        Просмотров: (2897) | Коментарии (5)
Adobe InDesign CS3. Базовий курс на прикладах
Назва: Adobe InDesign CS3. Базовий курс на прикладах
Автор: Л. Левковец
Рік: 2007
Сторінок: 502
Формат: PDF
Розмір: 13.6 Mb

Книга присвячена використанню популярної програми комп'ютерної верстки публікацій різного призначення Adobe InDesign CS3. Матеріал призначений для самостійного вивчення: приводиться опис можливостей програми, ставляться конкретні завдання верстки й на їхніх прикладах виконуються численні вправи. Особлива увага приділена додатковим можливостям нової версії програми, її взаємозв'язку при верстці публікацій з іншими графічними програмами, такими як Photoshop і Illustrator, підготовці публікацій до кольороподілу й печатки

        Просмотров: (1728) | Коментарии (3)
Розробка додатків на основі Microsoft SQL Server 2005
Назва: Розробка додатків на основі Microsoft SQL Server 2005
Автор: Браст Ендрю Дж., Форту З.
Видавництво: Російська Редакція
Рік: 2007
Сторінок: 880
Формат: DJVU
Розмір: 56.5 Mb

Ця книга - практичний посібник з розробки додатків на основі Microsoft SQL Server 2005. Тут докладно розглядається робота із сервером баз даних, включаючи проектування бази даних, програмування подань, збережених процедур, тригерів і функцій мовою T-SQL, питання забезпечення безпеки, а також інтеграція SQL Server і .NET CLR; обговорюються практичні питання розробки додатків баз даних і можливості розширення функціональності за допомогою таких технологій, як кінцеві крапки HTTP, SQL Server Service Broker, SQL Server Notification Services, SQL Server Express Edition і SQL Server Everywhere Edition; описуються служби SQL Server Integration Services, Analysis Services і Reporting Services.
Книга адресована розроблювачам .NET-додатків баз даних і всім, хто хоче освоїти можливості програмування Microsoft SQL Server 2005.

Приклади коду наведені в книзі - в архіві.

        Просмотров: (1072) | Коментарии (1)
Основи комп
Назва: Основи комп'ютерних мереж
Автор: Microsoft
Сторінок: 165
Мова: росіянин
Формат: PDF
Розмір: 9.81 Mb

Цей навчальний посібник розроблений всесвітньо відомою корпорацією Майкрософт, світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, у рамках ініціативи «Партнерство в утворенні». Завдання цієї ініціативи - надати школам можливість підвищення якості навчання завдяки використанню інформаційних технологій у навчальному процесі.

        Просмотров: (2866) | Коментарии (1)
Adobe Photoshop CS2. Керівництво фотографаНазва: Adobe Photoshop CS2. Керівництво фотографа
Автор: Д. Буш
Видавництво: Эксмо
Рік: 2006
Сторінок: 512
Формат: PDF
Розмір: 19.1 Mb

Ні для кого не секрет, що сучасна фотографія й програма Photoshop тісно зв'язані один з одним. Саме тому в книгах, присвячених програмі Photoshop, приділяється певне місце мистецтву фотозйомки. Однак, як правило, у книгах про Photoshop технічні тонкості фотозйомки згадуються лише мимохіть. І навпаки, у книгах про фотографії не приділяється належної уваги унікальним можливостям програми Photoshop. Якщо ви зіштовхувалися з аналогічною проблемою й мають намір її дозволити, то книга, що ви тримаєте в руках, саме для вас
Дана книга буяє наочними прикладами, простими інструкціями й описами унікальних прийомів, які допоможуть фотографові на практиці реалізувати будь-які творчі задуми. Розглядаючи найпоширеніші й зовсім нові методи фотозйомки, ви будете попутно знайомити із програмними засобами Photoshop ®CS 2.0, які дозволять вам або імітувати методи традиційної фотозйомки, або вдосконалити результати їхнього застосування.

        Просмотров: (1895) | Коментарии (1)
Журнали "PHP Inside" (№1 2004)

Назва: PHP Inside №1 2004
Рік: 2004
Сторінок: 70
Формат: PDF
Розмір: 1,1 Mb
Якість: Гарне

Популярний журнал по програмуванню на РНР.
Також дані додатки із прикладами скриптов.

        Просмотров: (1228) | Коментарии (1)
Adobe Illustrator CS у теорії й на практиці
Назва: Adobe Illustrator CS у теорії й на практиці
Автор: А. Жвалевский, Ю. Гурский, Г. Корабельникова
Видавництво: Нове знання
Рік: 2004
Сторінок: 608
Формат: PDF
Розмір: 25.44 Мб
ISBN: 5-94735-048-3

Посібник з використання популярного графічного пакета розглядає всі інструменти й функції версії CS. Особлива увага приділена практичному застосуванню пакета в поліграфії й Web-дизайні, а також інтеграції з іншими програмними продуктами AdobeSystems, насамперед з Adobe Photoshop. Багатий досвід застосування дозволив авторам розглянути деякі недокументированние можливості програми й познайомити читача з методикою підвищення ефективності роботи вней.

Книга може бути корисна як починаючим, так і досвідченим користувачам Adobe Illustrator.


        Просмотров: (1192) | Коментарии (1)
Adobe Photoshop CS2 для художників
Назва: Adobe Photoshop CS2 для художників
Автор: Рудольф Делла-Росса, Олександр Делла-Росса, Ирина Делла-Росса
Видавництво: Бхв-петербург
Рік: 2005
Сторінок: 608
Формат: PDF
Розмір: 41.48 Мб
Серія або Випуск: Серія: Майстер


Рудольф Делла-Росса,
Олександр Делла-Росса,
Ирина Делла-Росса
Adobe Photoshop CS2 для художників


Від видавця
Допомога зі швидкого освоєння програм Adobe Photoshop CS2 і Adobe ImageReady CS2, розраховане на ті, хто не знаком із графічними редакторами, але буде корисно й досвідченим користувачам.
Ціль книги - навчити читача засобами Adobe Photoshop створювати власні зображення (натюрморт, портрет, пейзаж) у техніку малюнка, акварелі, живопису та ін.
Наведена безліч ілюстрованих прикладів покрокового виконання робіт (у тому числі, обробки фотографій), що допомагають засвоїти прийоми використання інструментів, маніпулювання зображеннями й кольорами, роботи із шарами й ін. Окрема глава присвячена необхідним відомостям про малюнок, перспективу, композицію й кольорах


        Просмотров: (1715) | Коментарии (1)
Adobe Illustrator CS. Найбільш повне керівництво
Назва: Adobe Illustrator CS. Найбільш повне керівництво
Автор: Пономаренко С.І
Видавництво: Бхв-петербург
Рік: 2004
Сторінок: 768
Формат: PDF
Розмір: 22.90 Мб
ISBN: 5-94157-464-9
Якість: нижче середнього
Серія або Випуск: В оригіналі

Утримується повна інформація про всі функціональні можливості редактора векторної графіки Adobe Illustrator CS. Докладно описані користувальницький інтерфейс, панелі, діалогові вікна, а також робота із шарами, шрифтом і діаграмами. Розглядаються процеси кадрування, тонової й колірної корекції, застосування фільтрів, описані користувальницький інтерфейс, інструменти, палітри й діалогові вікна. Особлива увага приділена роботі з виділеною областю, каналами, шрифтом, масками й векторними об'єктами. Дається опис тривимірних ефектів, підтримки шрифтового формату OpenType, програми трасування Adobe Streamline 4.0, що дозволяє виконати перехід від пиксельной графіки квекторной.

        Просмотров: (1081) | Коментарии (2)
Застосування UML і шаблонів проектування (2-і видання)
Автор: Крэг Ларман
Назва: Застосування UML і шаблонів проектування (2-і видання)
Формат: DjVu
Розмір: 5.54 MB

Книга допоможе освоїти основні принципи й найсучасніші прийоми объектно-ориентированного аналізу й проектування (ООА/П). У ній ви знайдете нові відомості про шаблони проектування, прецедентах, архітектурному аналізі й багатьох інших питаннях, які розглядаються в рамках одного із самих популярних ітеративних процесів проектування UP. Протягом всієї книги розглядається один реальний приклад, модифікований у порівнянні з першим виданням книги. Для побудови моделей використається уніфікована мова моделювання UML, що став фактичним стандартом объектно-ориентированного аналізу й проектування. Дана книга буде гарним путівником для всіх, хто цікавиться питаннями ООА/П, як для новачків, так і для фахівців.

        Просмотров: (1342) | Коментарии (1)