Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Бази даних

Професійний посібник з SQL Server. Структура й реалізація Докладний опис системи керування базами даних SQL Server, що у цей час одержала дуже широке поширення. Розглядається весь склад програмних засобів, що лежать в основі цієї СУБД і показано, як працюють і взаємодіють її численні компоненти. Наведено необхідні відомості про фундаментальні технології Windows, на яких заснована робота програми SQL Server. У книзі прийнятий комплексний підхід до викладу відомостей по архітектурі, внутрішній організації й настроюванню SQL Server, що доповнюють існуючі довідкові керівництва й офіційну документацію

Книга призначена для широкого кола читачів, може використатися як навчальний посібник і дозволяє досягти глибокого розуміння принципів роботи SQL Server.

        Просмотров: (1722) | Коментарии (0)
Омельченко Л.Н. Самовчитель Visual Foxpro 8 Книга присвячена, що вийшла лише в лютому 2003 року версії Visual FoxPro 8.0, потужному пакету програм, призначеному для побудови професійних додатків, що працюють із базами даних. Автором описані особливості чергової версії популярного пакета - структуровані засоби обробки помилок, нові базові класи й елементи керування, функції універсального
доступу до даних. Нова версія має розширені можливості для роботи з XML Web-сервісами, а також поліпшеною сумісністю з Microsoft Visual Studio NET і Microsoft SQL Server 2000. До складу Visual FoxPro.8.0 увійшло все необхідне для написання, побудови й тестування додатків. Розглянуто інтегроване середовище розробки додатків, створення з її допомогою основних об'єктів, таких як класи, таблиці, запити, форми, звіти. Численні приклади й ілюстрації допоможуть читачеві швидко освоїти й успішно застосовувати на практиці викладений матеріал.

        Просмотров: (2143) | Коментарии (0)
Т. В. Мусіна Visual FoxPro 8.0. Навчальний курс || Бази даних Ця книга призначена як для починаючих користувачів баз даних, так і для розроблювачів власних програм у найбільш сучасній системі керування базами даних -Visual FoxPro 8.0, що дозволяє значно розширити коло розв'язуваних завдань обробки даних і істотно спростити організацію зручного інтерфейсу.

        Просмотров: (2534) | Коментарии (0)
Т. В. Мусіна, В. А. Пушенко Visual FoxPro 7.0. Навчальний курс || Бази даних Дана книга - навчальна допомога з використання сучасної системи керування базами даних Visual FoxPro 7.0, розраховане як на починаючих програмістів, так і на професіоналів, що освоюють нові можливості системи. У книзі систематизовано розглядаються різні варіанти рішення практичних завдань для створення закінченого додатка.

        Просмотров: (1359) | Коментарии (0)
101 Oracle8i. Організація роботи в мережі (2001) У книзі, схваленою й рекомендованою корпорацією Oracle, розглянуті основні принципи побудови мереж, взаємодія компонентів мережної архітектури Oracle, описане апаратне й програмне забезпечення, необхідне для успішного з'єднання комп'ютерів з базами даних. Покрокові інструкції з конфігурування мережі Oracle ілюструються знімками екранів. Наведено загальні відомості про протоколи Інтернету й шифруванні.

        Просмотров: (1140) | Коментарии (1)
Працюємо з Oracle. Навчальний посібник (2002) Книга `Працюємо з Oracle` являє собою швидке введення в методи й засоби розподіленої СУБД Oracle. Розглянуто методологічні основи розподіленої обробки інформації, основні об'єкти бази даних Oracle, мова SQL - базовий засіб взаємодії із сервером баз даних і його процедурне розширення PL/SQL. Представляється можливість одержати поглиблені знання по використанню SQL для роботи з більшими базами даних. Особлива увага приділена технологіям Oracle, що забезпечують безпека й цілісність даних в умовах многопользовательского доступу. У книзі також утримується опис засобів, призначених для створення додатків мовою Java.

Книга орієнтована на студентів, молодих фахівців і всіх бажаючих самостійно познайомитися з Oracle - розподіленої СУБД для ефективної обробки даних.

        Просмотров: (2278) | Коментарии (1)
Введення в InterBaseАвтор: А. Я. Скляр
Рік: 2002
Сторінок: 520
Формат: PDF
Розмір: 3.90 Мб

Книга містить довідкові й методичні матеріали по популярній системі керування базами даних InterBase 5-6. Розглянуто методику проектування систем переробки інформації на основі клієнт - серверної технології. Особлива увага приділена применениюсредств SQL при роботі з даними, включаючи роботу в многопользовательском режимі, підтримці логічної цілісності даних, докладно освітлений механізм транзакцій, використовувана в SQL-сервері InterBase. Викладено методику прикладного програмування мовою C++ для InterBase. Описано Інструментальні засоби для роботи з InterBase. Довідковий матеріал містить повний опис мови SQL для InterBase, а також перелік діагностичних повідомлень, видаваних при роботі сервера

Книга розрахована як на початківців, так і на досвідчених розроблювачів інформаційних систем, а також на студентів відповідних спеціальностей.

        Просмотров: (1042) | Коментарии (1)
Поль Дюбуа. MySQL. 2-і видання(2004) Автор: Поль Дюбуа
Рік: 2004
Сторінок: 1056
Формат: PDF
Розмір: 75Mb

Книга Поля Дюбуа присвячена однієї із самих популярних реляционних систем керування базами даних - MySQL, продукту класу OpenSource, широко застосовуваному Web-програмістами. У книзі розказано, як використати цю СУБД із максимальною ефективністю і як вирішувати проблеми, що виникають при її практичному застосуванні. Значна увага автор приділяє адмініструванню даної СУБД, питанням безпеки при її застосуванні, створенню додатків в архітектурі «клієнт-сервер», а також створенню динамічних Web-сайтів, що використають MySQL, за допомогою PHP і Perl. Тут наведений великий довідник по типах стовпців, операторам, функціям, синтаксичним конструкціям мови SQL, інтерфейсам C, Perl DBI і PHP API. Книгу можна рекомендувати розроблювачам, що створюють додатка в архітектурі «клієнт-сервер» на основі MySQL.

        Просмотров: (2094) | Коментарии (1)
101 Oracle PL/SQL Автор: Новиков Ю. В., Кондратенко С. В.
Сторінок: 350
Формат: Pdf
Розмір: 35 Мб

У книзі пояснюється, як використати SQL для роботи з базою даних і як автоматизувати складні завдання за допомогою PL/SQL. Ви будете вчитися на конкретних прикладах: кожна глава містить практичні вправи, що допомагають освоїти представлений матеріал. Виклад ведеться за принципом "від простого до складного". Спочатку розглядаються основи баз даних, включаючи такі фундаментальні поняття, як "таблиця", "рядок", "запис", "стовпець" і "поле", а потім пояснюється, як зберігати, витягати й модифікувати дані, управляти програмою SQL*Plus, створювати Функці-SQL-функції й, нарешті, писати програми на PL/SQL.

        Просмотров: (2858) | Коментарии (4)
MySQL і mSQL. Бази даних для підприємств і Інтернету
Назва: MySQL і mSQL. Бази даних для невеликих підприємств і Інтернету
Автор: Рэнди Джей Яргер, Джордж Риз, Тім Кинг
Сторінок: 560
Формат: PDF
Розмір: 33 Mb

Єдине видання російською мовою, присвячене MySQL і mSQL - самим популярним серверам баз даних для Інтернету. Ці широко розповсюджені й надійні програмні продукти підтримують базова підмножина язикаSQL на системах Linux і Unix. У цій книзі ви знайдете все необхідне для роботи з MySQL і mSQL. Вона проведе вас по всіх щаблях майстерності - від інсталяції й конфігурування до інтерфейсів програмування й основ адміністрування. Книга містить довідкові матеріали й численні приклади.

        Просмотров: (2316) | Коментарии (3)