Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Дизайн і графіка

Adobe InDesign CS3. Базовий курс на прикладах
Назва: Adobe InDesign CS3. Базовий курс на прикладах
Автор: Л. Левковец
Рік: 2007
Сторінок: 502
Формат: PDF
Розмір: 13.6 Mb

Книга присвячена використанню популярної програми комп'ютерної верстки публікацій різного призначення Adobe InDesign CS3. Матеріал призначений для самостійного вивчення: приводиться опис можливостей програми, ставляться конкретні завдання верстки й на їхніх прикладах виконуються численні вправи. Особлива увага приділена додатковим можливостям нової версії програми, її взаємозв'язку при верстці публікацій з іншими графічними програмами, такими як Photoshop і Illustrator, підготовці публікацій до кольороподілу й печатки

        Просмотров: (1728) | Коментарии (3)
Adobe Photoshop CS2. Керівництво фотографаНазва: Adobe Photoshop CS2. Керівництво фотографа
Автор: Д. Буш
Видавництво: Эксмо
Рік: 2006
Сторінок: 512
Формат: PDF
Розмір: 19.1 Mb

Ні для кого не секрет, що сучасна фотографія й програма Photoshop тісно зв'язані один з одним. Саме тому в книгах, присвячених програмі Photoshop, приділяється певне місце мистецтву фотозйомки. Однак, як правило, у книгах про Photoshop технічні тонкості фотозйомки згадуються лише мимохіть. І навпаки, у книгах про фотографії не приділяється належної уваги унікальним можливостям програми Photoshop. Якщо ви зіштовхувалися з аналогічною проблемою й мають намір її дозволити, то книга, що ви тримаєте в руках, саме для вас
Дана книга буяє наочними прикладами, простими інструкціями й описами унікальних прийомів, які допоможуть фотографові на практиці реалізувати будь-які творчі задуми. Розглядаючи найпоширеніші й зовсім нові методи фотозйомки, ви будете попутно знайомити із програмними засобами Photoshop ®CS 2.0, які дозволять вам або імітувати методи традиційної фотозйомки, або вдосконалити результати їхнього застосування.

        Просмотров: (1895) | Коментарии (1)
Adobe Illustrator CS у теорії й на практиці
Назва: Adobe Illustrator CS у теорії й на практиці
Автор: А. Жвалевский, Ю. Гурский, Г. Корабельникова
Видавництво: Нове знання
Рік: 2004
Сторінок: 608
Формат: PDF
Розмір: 25.44 Мб
ISBN: 5-94735-048-3

Посібник з використання популярного графічного пакета розглядає всі інструменти й функції версії CS. Особлива увага приділена практичному застосуванню пакета в поліграфії й Web-дизайні, а також інтеграції з іншими програмними продуктами AdobeSystems, насамперед з Adobe Photoshop. Багатий досвід застосування дозволив авторам розглянути деякі недокументированние можливості програми й познайомити читача з методикою підвищення ефективності роботи вней.

Книга може бути корисна як починаючим, так і досвідченим користувачам Adobe Illustrator.


        Просмотров: (1192) | Коментарии (1)
Adobe Photoshop CS2 для художників
Назва: Adobe Photoshop CS2 для художників
Автор: Рудольф Делла-Росса, Олександр Делла-Росса, Ирина Делла-Росса
Видавництво: Бхв-петербург
Рік: 2005
Сторінок: 608
Формат: PDF
Розмір: 41.48 Мб
Серія або Випуск: Серія: Майстер


Рудольф Делла-Росса,
Олександр Делла-Росса,
Ирина Делла-Росса
Adobe Photoshop CS2 для художників


Від видавця
Допомога зі швидкого освоєння програм Adobe Photoshop CS2 і Adobe ImageReady CS2, розраховане на ті, хто не знаком із графічними редакторами, але буде корисно й досвідченим користувачам.
Ціль книги - навчити читача засобами Adobe Photoshop створювати власні зображення (натюрморт, портрет, пейзаж) у техніку малюнка, акварелі, живопису та ін.
Наведена безліч ілюстрованих прикладів покрокового виконання робіт (у тому числі, обробки фотографій), що допомагають засвоїти прийоми використання інструментів, маніпулювання зображеннями й кольорами, роботи із шарами й ін. Окрема глава присвячена необхідним відомостям про малюнок, перспективу, композицію й кольорах


        Просмотров: (1715) | Коментарии (1)
Adobe Illustrator CS. Найбільш повне керівництво
Назва: Adobe Illustrator CS. Найбільш повне керівництво
Автор: Пономаренко С.І
Видавництво: Бхв-петербург
Рік: 2004
Сторінок: 768
Формат: PDF
Розмір: 22.90 Мб
ISBN: 5-94157-464-9
Якість: нижче середнього
Серія або Випуск: В оригіналі

Утримується повна інформація про всі функціональні можливості редактора векторної графіки Adobe Illustrator CS. Докладно описані користувальницький інтерфейс, панелі, діалогові вікна, а також робота із шарами, шрифтом і діаграмами. Розглядаються процеси кадрування, тонової й колірної корекції, застосування фільтрів, описані користувальницький інтерфейс, інструменти, палітри й діалогові вікна. Особлива увага приділена роботі з виділеною областю, каналами, шрифтом, масками й векторними об'єктами. Дається опис тривимірних ефектів, підтримки шрифтового формату OpenType, програми трасування Adobe Streamline 4.0, що дозволяє виконати перехід від пиксельной графіки квекторной.

        Просмотров: (1081) | Коментарии (2)
3ds max 8 для чайників
Назва: 3ds max 8 для чайників
Автор: Ш. Мортье
Видавництво: Діалектика
Рік: 2006
Сторінок: 363
Формат: djvu
Розмір: 21.36 Мб
Якість: нормальне
Серія або Випуск: Для "чайників"
Мова: пров. сангл.

Від видавця

Ця книга присвячена ведучому додатку по створенню тривимірної анімації - пакету 3ds max 8. Матеріал, викладений у книзі, допоможе читачеві освоїти базові методики моделювання, створення спецэффектов і анімації в 3ds max. Будуть розглянуті такий питання, як створення тривимірних моделей, використання джерел світла й камер, застосування модифікаторів і спецэффектов, створення анімації, використання надбудов і др.

        Просмотров: (1176) | Коментарии (1)
3ds max 7
Назва: 3ds max 7
Автор: Бондаренко М. Ю., Бондаренко С. В.
Видавництво: Спб: "Питер"
Рік: 2005
Сторінок: 480
Формат: chm
Розмір: 17.23 MB

3ds max 7
Бондаренко М. Ю., Бондаренко С. В.
Книга складається з восьми глав, кожна з яких умовно розділена на дві частини - теоретичну й практичну.
На початку кожної глави втримуються теоретичні відомості про роботу в 3ds max 7, а наприкінці - один або кілька уроків, які допоможуть закріпити вивчений матеріал. Книга не претендує на повноту висвітлення всіх можливостей 3ds max 7, у ній описані інструменти, які використають розроблювачі тривимірної графіки найчастіше. Це обумовлено тим, що книга розрахована на користувачів, що починають освоєння програми.
Особлива увага приділена засобам, які недавно з'явилися в 3ds max, наприклад, у гл. 4 розглядається робота з убудованими в 3ds max 7 модулями Character Studio, Particle Flow і reactor 2, а також використання вікон Parameter Collector (Колектор параметрів) і Parameter Editor (Редактор параметрів), у гл. 7 описаний інтегрований в 3ds max 7 визуализатор mental ray 3.3.
Практичні уроки наприкінці кожної глави дадуть вам можливість освоїти всі засоби створення тривимірної графіки, про які мова йде в книзі. Уроки поступово ускладнюються, і їх варто виконувати один за іншим. Це забезпечить поступове підвищення рівня володіння інструментарієм 3ds max 7. Наприкінці кожного уроку дається короткий перелік того, чим повинен був опанувати читач після виконання уроку

        Просмотров: (1931) | Коментарии (1)
CorelDRAW X3 - Навчальний курс.
Короткий зміст:

Урок 1. Основи
Урок 2. Склад зображень
Урок 3. Лінії
Урок 4. Текст
Урок 5. Об'єкти
Урок б. Заливання
Урок 7. Обведений контурів
Урок 8. Відображення малюнка на екрані
Урок 9. Упорядкування об'єктів
Урок 10. Операції з декількома об'єктами
Урок 11. Що обгинають і деформації
Урок 12. Перспектива, тіні й экструзия
Урок 13. Клони, стандартні фрагменти, покрокові переходи й ореоли
Урок 14. Лінзи
Урок 15. Прозорість і фігурна обрізка
Урок 16. Розміщення тексту на траєкторії
Урок 17. Пиксельние зображення й колажі
Урок 18. Висновок ілюстрації

        Просмотров: (2625) | Коментарии (0)
Photoshop User Magazine - June 2007
Photoshop User Magazine - June 2007
PDF | English | 60 Mb

        Просмотров: (1477) | Коментарии (0)
Як створити мультфільм. Анімація двомірних персонажів Книга Марка Саймона - відмінний посібник для починаючих мультиплікаторів, що бажають створювати незалежні двомірні фільми
Весь процес виробництва мультфільму - від малювання ескізів і розкадрувань до озвучування, композитинга й роботи з такими програмами, як Adobe After Effects, Procreate Painter, Toonz і багатьма іншими, - описаний у книзі простим, живим і гумором, що іскриться мовою

Крім того, ви познайомитеся із творчістю інших талановитих мультиплікаторів - книга постачена безліччю цікавих інтерв'ю з ними. Серед них Білл Плимптон, Рейчел Льюис із Klasky Csupo і один з учередителей фестивалю Spike&Mike Крэйг "Спайк" Дэккер.
Таким чином, книга здатна залучити не тільки починаючих мультиплікаторів, але й аматорів анімації.

        Просмотров: (2295) | Коментарии (0)