Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Залізо

Пристрій і ремонт персонального комп Книга містить докладний практичний огляд архітектури персонального комп'ютера - від його перших моделей до сучасних систем. Зокрема, включені докладні відомості про процесори, шини, чипсети, жорстких дисках і їхніх інтерфейсах, графічних прискорювачах, пристроях уведення
Основна увага приділена апаратним засобам, але наведені також і необхідні відомості про настроювання операційних систем сімейства Windows на прикладі Windows XP. Описано загальну методику пошуку й усунення несправностей у комп'ютерних системах. Книга також містить велику кількість реально, що зустрічаються проблем, і способів їх рішення

Рекомендується фахівцям і інженерам по обслуговуванню комп'ютерної техніки, а також як довідковий посібник.

        Просмотров: (3016) | Коментарии (0)
222 Проблеми з комп
Формат: PDF
Сторінок: 224
Рік: 2006

Дана книга продемонструє вам шляхи рішення різноманітних комп'ютерних проблем, з якими зіштовхуються й починаючі, і досвідчені користувачі. Покрокові інструкції, доступність викладу роблять дійсне видання незамінним для всіх, хто хоче самостійно освоїти роботу на комп'ютері.

        Просмотров: (2175) | Коментарии (0)
Ноутбук. Народні ради Розглянуті питання вибору, експлуатації й запобігання проблем при роботі на ноутбуці. Описано технології й комплектуючого сучасного мобільного комп'ютера. Дано практичні рекомендації із грамотного вибору ноутбука різних торговельних марок. Велика увага приділена опису тонкостей і нюансів експлуатації, таких як настроювання BIOS, відмінності операційних систем, бездротові технології, робота від акумуляторної батареї, модернізація та ін. Показано варіанти рішення проблем, які можуть виникнути при роботі ноутбука, а також наведені рекомендації з усунення типових аварійних ситуацій.

        Просмотров: (2479) | Коментарии (1)
Апаратні інтерфейси ПК. Енциклопедія Книга присвячена апаратним інтерфейсам, що використаються в сучасних персональних комп'ютерах і навколишніх їхніх пристроях. У ній докладно розглянуті універсальні зовнішні інтерфейси, спеціалізовані інтерфейси периферійних пристроїв, інтерфейси пристроїв зберігання даних, електронної пам'яті, шини розширення, аудио й відеоінтерфейси, бездротові інтерфейси, комунікаційні інтерфейси, допоміжні послідовні інтерфейси. Відомості по інтерфейсах включають склад, опис сигналів і їхнє розташування на розніманнях, тимчасові діаграми, реєстрові моделі интерфейсних адаптерів, способи використання в самостійно розроблювальних пристроях.

        Просмотров: (1452) | Коментарии (0)
Діагностика зависання й несправностей комп Книга являє собою добре структуроване посібник-довідник для користувачів ПК і ремонтників. Матеріал викладається у вигляді корисних рад. Прочитавши цю книгу до кінця й дотримуючись рекомендацій і радам, наведеним у ній, ви позбавите себе від необхідності звертатися в сервіс-центр і зможете «приручити» свій комп'ютер.

        Просмотров: (2345) | Коментарии (1)
Гук М. Інтерфейси ПК: Довідник Найбільш повний і докладний довідник по всіх внутрішніх і зовнішніх інтерфейсах персонального комп'ютера: послідовного й паралельного портів, інфрачервоного порту, IDE, SCSI, шинам ISA, EISA, MCA, VESA, PCI, PC - Card (PCIMCIA) і ін. У книзі приводяться повні описи й специфікації інтерфейсів: від адрес уведення/висновку й переривань до рівнів сигналів і контактів рознімань. Для програмістів, інженерів і розроблювачів периферійного встаткування.

        Просмотров: (2127) | Коментарии (0)
Джерела харчування ПК і периферії У книзі розглянуті пристрої електроживлення персональних комп'ютерів типу IBM PC: джерела харчування системних блоків АТ/АТХ і моніторів. У комплексі з ними розглянуті пристрої для забезпечення якісного електроживлення ПК і периферії: мережні фільтри й джерела безперебійного харчування
Матеріал систематизований і дуже зручно піднесений. Розглянутий максимально можливий спектр моделей, всі вони мають широке поширення в нашій країні. Приводиться велика кількість схем, що знайшли застосування в перетворювальній техніці. Увага приділяється перспективним напрямкам перетворювальної техніки: коректорам потужності, резервируемим паралельним архитектурам у джерелах безперебійного харчування й др.
Детально аналізується функціонування елементів принципової схеми розглянутих пристроїв і систем, побудованих на їхній основі. Велика увага приділена пошуку несправностей у джерелах харчування. Приводяться типові несправності, найбільше зустрічають часто при ремонті. Приводяться рекомендації з вибору й оптимального використання того або іншого пристрою залежно від конкретних завдань, що ставляться. Така комплексна книга видається вперше ВСНГ.
Книга призначена для фахівців зі зборки, ремонту й обслуговуванню ПК, системних адміністраторів і широкого кола користувачів ПК.

        Просмотров: (1558) | Коментарии (2)
Ваш PC - Проблеми й рішення [М. Дэвид Стоун, Альфред Пур] Книга пропонує новий підхід до діагностики й дозволу проблем, пов'язаних з комп'ютерним устаткуванням. Її відрізняють зручність і простота використання й висока швидкість пошуку відповідей. Книга являє собою довідник, де всі проблеми згруповані по главах, упорядкованим за алфавітом. Блок-схема на початку кожної глави дозволяє швидко здійснити діагностику проблеми. У розділах глави даються рішення проблем, сформульованих у блок-схемі. Крім докладного опису проблеми й можливих причин її виникнення, розділ містить чіткі покрокові процедури, що дозволяють усунути проблему. Вказівки постачені малюнками. За допомогою цього посібника ви зможете ідентифікувати проблему, зрозуміти, чим вона викликана, швидко вирішити її й повернутися до своєї основної роботи, не будучи професіоналом в області апаратного й програмного забезпечення комп'ютера.

        Просмотров: (2877) | Коментарии (1)