Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
Операційні системи
WWW.KODGES.ORG.UA
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Операційні системи

Головний біль Windows XPНазва: Головний біль Windows XP. Швидке рішення стандартних (і не тільки) проблем
Автор: Курт Симмонс
Видавництво: Біном-Пресс
Рік: 2004
Сторінок: 384
Формат: PDF
Розмір: 10 Мб

У книзі докладно описується порядок настроювання численних функцій операційної системи Windows XP, а також службових і стандартних програм. Даються докладні роз'яснення, як усувати найпоширеніші неполадки, а також ради й рекомендації, що дозволяють уникати "головного болю" при роботі із цією популярною операційною системою. Назви всіх параметрів, команд, вікон і програм приводяться на двох мовах, що робить книгу корисної для власників як росіянці, так і оригінальної версій Windows XP.
Книга адресована в першу чергу користувачам Windows початкового й середнього рівня; для досвідчених користувачів вона може бути корисний як довідник.

        Просмотров: (2897) | Коментарии (5)
Windows - Народні ради Розглянуті приховані можливості операційної системи Windows, не описані в документації, які істотно розширюють її функціональність, роблячи вашу роботу за комп'ютером більше комфортної, стабільної, продуктивної й захоплюючої. Представлено маловідомі програми й утиліти, що входять до складу Windows, за допомогою яких можна вирішувати різні завдання, не прибігаючи до утиліт зовнішніх виробників. Описано більше сотні різних настроювань, у тому числі й ті, які можна змінити, тільки редагуючи реєстр. Наведено програми, створені сторонніми розроблювачами для полегшення роботи з реєстром. Розказано про можливості автоматизації роботи на комп'ютері за допомогою Windows Script Host.

        Просмотров: (1809) | Коментарии (0)
Реєстр Windows XP
Назва: Реєстр Windows XP
Автор: Джерри Хонейкатт
Мова: Росіянин
Сторінок: 654
Формат: DJVU
Рік: 2003
Розмір архіву: 5.29 Mb

Уміння працювати з реєстром дозволить вам настроїти Windows XP тому що ви не зможете настроїти її за допомогою інтерфейсу користувача.

        Просмотров: (2082) | Коментарии (0)
Microsoft Windows 2000. Довідник адміністратора Дана книга - короткий і вичерпний довідник для адміністраторів Microsoft Windows 2000 по всіх основних питаннях, пов'язаним з виконанням типових завдань адміністрування серверів і робочих станцій під керуванням Windows 2000, включаючи керування службою каталогів Active Directory і іншими ключовими службами сервера (DHCP, WINS і DNS), обліковими записами користувачів і груп, підключення й настроювання жорстких дисків, наборів томів, RAID-масивів, принтерів, а також усунення неполадок цих компонентів. Книга адресована системним адміністраторам Windows 2000, досвідченим користувачам, що виконують деякої функції адміністраторів, а також адміністраторам, що переходять на Windows 2000 з Windows NT і інших платформ.

        Просмотров: (1258) | Коментарии (0)
Реєстр Windows XP. Настроювання, трюки, секрети. Настільна книга користувача Реєстр - це база даних, у якій зберігається інформація про всі настроювання й параметри роботи Windows ХР, а також конфігурація всіх установлених у системі додатків. За допомогою реєстру можна робити із системою всі що завгодно, навіть те, що неможливо зробити через стандартні засоби Windows ХР і її діалогові вікна. Ця книга навчить вас за допомогою реєстру проробляти всілякі трюки з Windows ХР, вирішувати проблеми в її роботі, активізувати сховані механізми системи й багато чого іншого. Більшість книг по даній темі є зайво теоретизированним і орієнтовано сугубо на фахівців. Дана ж книга розрахована на реальні користувальницькі завдання, інтереси й проблеми. Написана доступною мовою з роз'ясненням всіх супутніх понять. Призначена самому широкому колу читачів.

        Просмотров: (2856) | Коментарии (0)
Linux і UNIX: програмування в shell Дана книга є практичним посібником із програмування інтерпретатора Bourne shell -стандартного командного інтерпретатора в UNIX, повністю сумісного з інтерпретатором BASH shell в Linux. Книга призначена для починаючих і досвідчених програмістів і містить безліч корисних прикладів, рад і підказок.

        Просмотров: (1530) | Коментарии (1)
Секрети BIOS Книга "Секрети BIOS" цілком присвячений одному з аспектів практики тонкого настроювання комп'ютера, а саме - настроюванню параметрів базової системи вводу-висновку. Програми BIOS завжди представляли безліч можливостей поліпшення роботи комп'ютерних систем без втручання в їхню апаратну частину. На жаль, широкі маси користувачів не можуть воспользоватся цими можливостями: прийоми настроювання, нюанси роботи системи й призначення тих або інших пунктів меню програм BIOS досить специфічні, складні для розуміння й доступні тільки професіоналам, багато років занимающимся зборкою й настроюванням комп'ютерів. Однак дана книга дозволить навіть не занадто кваліфікованим користувачам зрозуміти, як саме працюють програми BIOS, для чого вони потрібні і як з їхньою допомогою змусити комп'ютер працювати швидше й стабильнее.

        Просмотров: (2154) | Коментарии (0)
Мережне адміністрування Linux У книзі представлені теоретичні й практичні знання, що дозволяють добре розуміти процеси, що відбуваються в мережі. Розглядаються мережні моделі, протоколи, адреси, служби, конфігурування мережних інтерфейсів, настроювання серверів FTP, Proxy, INN, Apache, Samba, Mars, обговорюється мережна файлова система, взаємодія Linux з іншими операційними системами. Описується конфігурування локальної мережі: мережні принтери, шлюз в Інтернет, настроювання Firewall, облік трафика й т.п. Наведений безліч програм, що допомагають обслуговувати мережа й піклуватися про її безпеку. Розказано, як створити, настроїти й забезпечити надійне функціонування сервера невеликої локальної мережі, здатного виконувати більшість типових завдань.

        Просмотров: (3130) | Коментарии (1)
Інтенсивний Курс Навчання Windows XP Інтенсивний курс навчання розроблений при участі й по рекомендаціях Асоціації дослідників і розроблювачів систем безперервного інтенсивного утворення фахівців "Кадри". Асоціація "Кадри" має унікальний багаторічний досвід успішної підготовки профессорско-преподавательского складу цивільних і військових Вузов. Мультимедийний "Інтенсивний курс навчання Windows XP" - інноваційний програмний комплекс, створений по унікальній системі многоэтапного пошагово-диалогового тренінгу й занурення в робітниче середовище операційної системи Windows XP. Завдяки ноу-хау технології подачі мультимедийной аудио-визуальной інформації Інтенсивний курс гарантує якісне й максимально швидке освоєння навчального матеріалу при дотриманні учнями методичного процесу. Вам не потрібно платити репетиторам. Вам не потрібно турбувати розпитами знайомих досвідчених користувачів. Установите "Інтенсивний курс навчання Windows XP", запустите його, дивитеся, слухайте й виконуйте завдання, і, у самий найближчий час комп'ютер стане вашим слухняним помічником і іншому. "Інтенсивний курс навчання Windows XP" не вимагає попереднього знайомства з комп'ютером! "Інтенсивний курс навчання Windows XP" містить: 40 аудиолекций і 85 вправ!

        Просмотров: (1553) | Коментарии (0)
Родерик Смит. Повний довідник по FreeBSD Ця книга може служити докладним посібником з інсталяції, конфігуруванню й обслуговуванню популярної операційної системи FreeBSD. Читачі довідаються, як настроїти цю потужну операційну систему для роботи з існуючим апаратним і програмним забезпеченням, як управляти нею і як використати наявні в ній графічні й офісні додатки. У книзі робиться упор на адміністрування FreeBSD, а не на звичайне використання системи, тому вона орієнтована в основному на адміністраторів FreeBSD-систем, але буде корисна й користувачам, що встановлюють FreeBSD для особистих цілей.

        Просмотров: (1225) | Коментарии (1)