Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Інше

Застосування UML і шаблонів проектування (2-і видання)
Автор: Крэг Ларман
Назва: Застосування UML і шаблонів проектування (2-і видання)
Формат: DjVu
Розмір: 5.54 MB

Книга допоможе освоїти основні принципи й найсучасніші прийоми объектно-ориентированного аналізу й проектування (ООА/П). У ній ви знайдете нові відомості про шаблони проектування, прецедентах, архітектурному аналізі й багатьох інших питаннях, які розглядаються в рамках одного із самих популярних ітеративних процесів проектування UP. Протягом всієї книги розглядається один реальний приклад, модифікований у порівнянні з першим виданням книги. Для побудови моделей використається уніфікована мова моделювання UML, що став фактичним стандартом объектно-ориентированного аналізу й проектування. Дана книга буде гарним путівником для всіх, хто цікавиться питаннями ООА/П, як для новачків, так і для фахівців.

        Просмотров: (1342) | Коментарии (1)
Пиринговие Мережі
Мова: Росіянин
Формат: PDF
Розмір файлу: 28.7 mb
Розмір архіву: 27.9 Mb

Знайомство з пиринговими мережами. Робота із програмами eMule, eDonkey, BitTorrent, KaZa Lite (K++), DC++ і ін., c допомогою цієї книги ви зможете навчитися використати додаткові можливості інтернету.

        Просмотров: (1144) | Коментарии (0)
Секрети телефонів. Java Книга Програмка відображає всі можливі коди для вашого телефону
За допомогою цієї java-книги ви можете:довідатися IMEI код, настроїти гучність динаміка, версію прошивання, якість відображення дисплея й безліч інших кодів допоможуть довідатися про ваш телефон.

        Просмотров: (2386) | Коментарии (0)
Відеомонтаж на комп Сьогодення видання допоможе освоїти основні програмні продукти для ПК в області відеомонтажу: Adobe After Effects 5.5, Adobe Premiere 6.0-6.5, Ulead Video Studio 5.1, MGI Video Ware 4.0, Hollywood FX, Main Actor.

        Просмотров: (1888) | Коментарии (0)
Формати й алгоритми стиску зображення в дії У книзі розглянуті всі самі популярні алгоритми стиску й форми зберігання растрових зображень. Вихідні тексти програм сопровождаються описом особливостей колірних моделей, популярним поясненням математичних основ стиску й демонстрацією эфективних способів програмної реалізації алгоритмів.

        Просмотров: (989) | Коментарии (0)
Галактика Інтернет. Міркування про Інтернет, бізнес і суспільство Інтернет став звичайною частиною нашого життя й звичним робочим інструментом. Як він з'явився? Хто створив його? Як позначився Інтернет на сфері комунікацій, на економіці? До яких змін у культурі приводить поширення Інтернету? Як міняються під його впливом відносини між людьми? Як змінилася структура нашого повсякденного життя? Книга одного з найвідоміших соціологів сучасності професори Мануэля Кастельса (Каліфорнійський університет у Беркли, США) відповідає на ці й багато інших питань на основі фундаментального й всебічного аналізу. Книга призначена для широкого кола читачів.

        Просмотров: (910) | Коментарии (0)
Обробка звуку на PC Дане керівництво містить теоретичний і практичний матеріал,
необхідний для створення додатків обробки звуку на PC,опис
способів програмування уведення/висновку аудиоинформации в середовищі
Visual++,стандартних програм компресії/декомпресії;основ
цифрової фільтрації сигналу й перетворення Фур'є
Розглянута базова частина библиоеки SoundLib, щополегшує побудову
додатків для обробки аудиоинформации.Велика увага приділена основним
способам стиску аудиоинформации-от найпростіших алгоритмів компресії
окремих отсчетов і алгоритму адаптивної диференціальної
імпульсно-кодової модуляції до побудови параметричних моделей
мовного сигналу й реалізації формату GSM.Докладно описується
створення демонстраційного додатка Sound.

        Просмотров: (1131) | Коментарии (0)
Говорить Білл Гейтс Його багатство колосально. Його вплив величезний. Йому хотіли б наслідувати мільйони...
Білл Гейтс. Найбагатша людина миру, чий особистий стан більше, ніж бюджет декількох невеликих держав. Хочете знати про нього більше? Читайте книгу Дженет Лоу "Говорить Білл Гейтс".
Якщо ви хочете довідатися, чому й кому зобов'язаний своїм успіхом Білл Гейтс - ця книга для вас!
Дженет Лоу - популярна американська журналістка, відома серією книг про багатих і знаменитих людей.

        Просмотров: (945) | Коментарии (0)
Енциклопедія Що є що. Internet. Спеціальний випуск

        Просмотров: (1326) | Коментарии (0)
Хитрості інтернету Прочитавши цю книгу, ви довідаєтеся, як уникнути більшості пов'язаних з Інтернетом труднощів і проблем. Зокрема, ви навчитеся набудовувати надійне й безпечне з'єднання, відбивати хакерские атаки, забезпечувати безпека свого комп'ютера, охороняючи його від вірусів, уникати настирливої реклами, максимізувати ефективність роботи в Мережі, грамотно користуватися пошуковими службами. Крім того, у цій книзі описуються основи розробки й публікації власного веб-сайта: якщо колись це завдання здавалося посильної хіба що технічним геніям, те тепер необхідні навички можна придбати буквально за кілька годинника

Отже, перед вами прекрасна допомога з безпечної роботи в Інтернеті. Якщо вам набридло, щодня входячи в Мережу, перевіряти себе на стрессоустойчивость, спробуйте попрацювати в Інтернеті, дотримуючись рад Престогону Гралли. Вам сподобається.

        Просмотров: (1507) | Коментарии (0)