Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Програмування

Розробка додатків на основі Microsoft SQL Server 2005
Назва: Розробка додатків на основі Microsoft SQL Server 2005
Автор: Браст Ендрю Дж., Форту З.
Видавництво: Російська Редакція
Рік: 2007
Сторінок: 880
Формат: DJVU
Розмір: 56.5 Mb

Ця книга - практичний посібник з розробки додатків на основі Microsoft SQL Server 2005. Тут докладно розглядається робота із сервером баз даних, включаючи проектування бази даних, програмування подань, збережених процедур, тригерів і функцій мовою T-SQL, питання забезпечення безпеки, а також інтеграція SQL Server і .NET CLR; обговорюються практичні питання розробки додатків баз даних і можливості розширення функціональності за допомогою таких технологій, як кінцеві крапки HTTP, SQL Server Service Broker, SQL Server Notification Services, SQL Server Express Edition і SQL Server Everywhere Edition; описуються служби SQL Server Integration Services, Analysis Services і Reporting Services.
Книга адресована розроблювачам .NET-додатків баз даних і всім, хто хоче освоїти можливості програмування Microsoft SQL Server 2005.

Приклади коду наведені в книзі - в архіві.

        Просмотров: (1072) | Коментарии (1)
Мова програмування Си
Назва: Мова програмування Си
Автор: Керниган Б., Ритчи Д.
Рік: 2003
Сторінок: 353
Формат: djvu
Розмір: 3.1 Mb
Мова: росіянин

        Просмотров: (2301) | Коментарии (1)
Програмування апаратних засобів в Windows
Формат: DJVU
Сторінок: 880
Рік: 2004
Розмір: 4.86 Mb
У цій книзі розглянуте програмування апаратних ресурсів в Windows за допомогою функцій BIOS, портів вводу-висновку й програмного інтерфейсу Win32 API. Описано методи доступу й керування всіма основними пристроями сучасного персонального комп'ютера: мишею, клавіатурою, відеоадаптером, звуковою платою, дисковою підсистемою, процесором, шиною, портами й іншими. Приділено увагу загальним методам програмування в Windows, а також різним трюкам і хитростям при написанні програм: роботі з файлами, взаємодії в мережі, самоліквідації файлів, що виконують, одержанню даних про USB-пристрої й ін. Наведено велику кількість простих і зрозумілих прикладів, написаних на мовах C++ і Assembler.

        Просмотров: (1475) | Коментарии (0)
Rootkits під Windows. Теорія й практика програмування "шапок-невидимок" Руткит - це програма або набір програм для схованого узяття під контроль зламаної системи. На платформі Windows скритність забезпечується тим, що руткити перехоплюють системні функції й структури даних, підмінюючи їх своїм кодом і даними. Завдяки цій підміні, руткит може замаскувати присутність у системі сторонніх процесів, файлів, мережних з'єднань, ключів реєстру й т.п., виступаючи в такий спосіб у ролі своєрідної програмної шапки-невидимки. Опису руткитних технологій і програмуванню руткитов саме й присвячена дана книга. У першому розділі книги розглянуто трохи популярних руткитов. Наступного глави знайомлять читача із принципами роботи руткита. Наведено численні приклади коду, що ілюструють різні руткитние технології. Книга розрахована на програмістів середнього рівня підготовленості, що вміють писати на C/C++ і знайомих з основами мережного програмування. Вона буде цікава також усім, хто хоче розібратися в особливостях роботи ОС Windows, довідатися більше про можливості її злому й захисту.

        Просмотров: (1257) | Коментарии (0)
Win32 API. Ефективна розробка додатків
У книзі викладені основні принципи програмування для Windows мовою C/C++ із застосуванням Win32 API.

        Просмотров: (1327) | Коментарии (0)
Класика програмування: алгоритми, мови, автомати, компілятори. Практичний підхід Книга, що ви тримаєте в руках, присвячена опису фундаментальних основ комп'ютерної науки і їхньому застосуванню на практиці. Розглянуто велику кількість алгоритмів і моделей, які можна використати в повсякденному програмуванні. При цьому показано, як їх використати. Практично всі книги подібної спрямованості мають яскраво виражену теоретичну орієнтацію. У них багато формул, теорем і доказів, але вкрай мало листингов програм. Особливість же цієї книги полягає в тім, що автор виклав матеріал максимально доступною мовою (наскільки це можливо в рамках теми), по можливості наголошуючи на реалізовані алгоритми й моделі, а не на формули й теореми. Наведено конкретні приклади. Ця книга, з одного боку, дозволяє розширити кругозір і поглибити розуміння основних принципів і проблем комп'ютерної науки, а з іншого боку - поповнити власний інструментарій, призначений для щоденного застосування. Книга призначена всім, хто цікавиться й займається програмуванням.

        Просмотров: (1550) | Коментарии (0)
Мистецтво програмування на C. Фундаментальні алгоритми, структури даних і приклади додатків Ця книга присвячена мистецтву програмування на одному із самих популярних і потужних мов. Значна увага приділена таким актуальним питанням, як обробка даних, робота з бітами й байтами, налагодження програм, керування пам'яттю, моделювання, рекурсія, а також темам не що часто зустрічаються в літературі, але граючу важливу роль при розробці комерційних додатків.

        Просмотров: (2840) | Коментарии (1)
Програмування на C++ очами хакера. Автор розглядає безліч нестандартних прийомів програмування й приклади використання недокументированних можливостей мови C++ при розробці жартівних програм і серйозних мережних додатків, які можуть допомогти при створенні програм діагностики мереж, керування різними мережними пристроями й просто при повсякденному використанні інтернет-додатків

Знайомство із прийомами й алгоритмами, які використають хакери для написання своїх утиліт, дозволить Вам створити власну надійну систему оборони

Для ефективного освоєння матеріалу Вам знадобляться мінімальні знання C++ і початкові навички спілкування з комп'ютером і мишкою, а книга допоможе пізнати хитрості хакеров і секрети професійних програмістів

PS. Книга в дуже гарній якості, зроблена в chm форматі. Всі малюнки збережені.

        Просмотров: (2049) | Коментарии (0)
Практикум по програмуванню на C++. Навчальний посібник Практичний курс програмування на Си/Си++ для початківців. Містить більше 200 стандартних програмних рішень і більше 300 тестових завдань по 22 темам: від найпростіших обчислювальних завдань до двійкових файлів і спадкування. Окрема глава присвячена навичкам «читання» і аналізу готових програм, «словниковому запасу» програміста - стандартним програмним контекстам і їхньому використанню в традиційній технології структурного програмування. Рекомендується студентам напрямку «Інформатика й обчислювальна техніка», а також всім самостійно вивчаюча мова Си й технологію програмування на ньому. Книга буде корисна при постановці 2-3-семестрового курсу програмування, що включає лабораторний практикум.

        Просмотров: (2394) | Коментарии (0)
C++. Енциклопедія користувачів Книга З++. Енциклопедія користувачів містить огляд актуальних тим, пов'язаних з мовою програмування З++. У книзі розглядаються питання объектно - орієнтованого аналізу й програмування, універсальної мови програмування UML і розробки об'єктних моделей. Досить докладно представлені питання реалізації додатків, а також стандартна бібліотека шаблонів STL. Особлива увага приділена обробці даних, живучості об'єктів і шифруванню, архітектурі CORBA і моделі COM.

        Просмотров: (1751) | Коментарии (0)