Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
Мережні технології
WWW.KODGES.ORG.UA
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Мережні технології

Основи комп
Назва: Основи комп'ютерних мереж
Автор: Microsoft
Сторінок: 165
Мова: росіянин
Формат: PDF
Розмір: 9.81 Mb

Цей навчальний посібник розроблений всесвітньо відомою корпорацією Майкрософт, світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, у рамках ініціативи «Партнерство в утворенні». Завдання цієї ініціативи - надати школам можливість підвищення якості навчання завдяки використанню інформаційних технологій у навчальному процесі.

        Просмотров: (2866) | Коментарии (1)
Віртуальні машини - кілька комп Застосування віртуальних машин дає різним категоріям користувачів - від початківців до IT-фахівців - безліч переваг. Це й підвищена безпека роботи, і простота розгортання нових платформ, і зниження вартості володіння. І тому не випадково сьогодні віртуальні машини переживають друге народження

У книзі розглянуті три найбільш популярних на сьогоднішній день інструмента, призначених для створення віртуальних машин і керування ними: Virtual PC 2004 компанії Microsoft, VMware Workstation від компанії VMware і відносно "свіжий" продукт - Parallels Workstation, створений у компанії Parallels. Причому опис всіх "конкуруючих" програм побудоване по однієї й тій же схемі, щоб читачеві простіше було зрівняти їх між собою й зробити обґрунтований вибір.

        Просмотров: (2274) | Коментарии (0)
Повний довідник по Cisco Ця книга дозволяє досягти повного розуміння технологій Cisco, найчастіше застосовуваних у мережах основних типів. Без цього неможливо виконувати настроювання конфігурації, проектувати й усувати порушення в роботі мереж всіляких типів, створених на основі продуктів Cisco. У ній докладно розглядаються протоколи локальної й розподіленої мережі, а також набори протоколів загального призначення, у тому числі TCP/IP. У книзі даний опис більшості існуючих у цей час мережних продуктів Cisco і наведені довідкові таблиці з короткими відомостями про характеристики пристроїв. Описано технології комутації Cisco, застосовувані в локальній мережі, розкриті такі теми, як настроювання конфігурації віртуальної локальної мережі, застосування алгоритму STP і методу MLS, принципи організації черг і засобу комутації SLB. Розглядаються всі головні внутрішні маршрутизирующие протоколи, включаючи RIP, EIGRP і OSPF. Представлені 540 команд IOS, застосовуваних майже на будь-якому пристрої Cisco.

        Просмотров: (2047) | Коментарии (0)
Google - ефективний пошук У книзі докладно описані методи й прийоми роботи з популярної на сьогоднішній день інформаційно-пошуковою системою Google. Наведено основні відомості про пошукові машини й дані визначення часто використовуваних термінів, що ставляться до пошуку інформації в Internet. Докладно розглянуті всі можливості Google - від пошуку тексту, зображень, товарів, новин, супутникових фотографій до ведення мережного щоденника (блога) і популяризації за допомогою Google власного сайту
Книга призначена для тих, хто вже має невеликий досвід роботи на комп'ютері й в Internet, але ще не вміє правильно шукати в Мережі необхідну інформацію. Ті, хто вже мають невеликий досвід пошуку інформації в Internet, також знайдуть для себе в книзі чимало цікавого. Керівники компаній, менеджери й бізнесмени, інженери й техніки, студенти й школярі, що бажають навчитися ефективно використати численні можливості Google, - усім буде цікаво прочитати цю книгу.

        Просмотров: (1567) | Коментарии (0)
Пошук в інтернеті й сервіси Яндекс Як не втратитися в лабіринтах Інтернету? Як грамотно побудувати пошуковий запит і одержати ті й тільки ті відомості, які шукаєш? Завдання книги - познайомити користувача з усіма можливостями, надаваними службою Яндекс. Напевно ви вже чули про цю наймогутнішу пошукову машину, але навряд чи знаєте про всіх надавані нею послугах.

        Просмотров: (2830) | Коментарии (3)
Хелеби.Принципи маршрутизації в інтернеті Ця книга допоможе вам стати експертом з питань інтеграції локальної мережі вашої компанії в глобальну мережу Internet. У ній розглянуті системи адресації, маршрутизації й способи організації з'єднань у мережі Internet на практичних прикладах. У книзі також висвітлюється широке коло теоретичних понять і принципів організації маршрутизації в мережі Internet з використанням протоколу граничного шлюзу (Border Gateway Protocol - BGP). Після знайомства із цією книгою ви будете здатні самостійно будувати свою мережу й планувати її розвиток. Незалежно від того чи є ви споживачем послуг Internet або ж ви самі надаєте послуги цієї мережі (тобто ви є сервіс-провайдером Internet), у цій книзі ви знайдете відповіді на будь-які питання, касающиесямаршрутизации в мережах на основі протоколу TCP/IP.

        Просмотров: (1586) | Коментарии (1)
Ілюстрований самовчитель по створенню комп Передмова
Розділ 1. Загальні відомості про локальні мережі
Розділ 2. Мережні протоколи
Розділ 3. Архітектура мереж Ethernet
Розділ 4. Устаткування
Розділ 5. Прокладання локальної мережі
Розділ 6. Настроювання локальної мережі
Глава 7. Спільне використання Інтернету
Глава 8. Короткі відомості про бездротові технології
Глоссарий

        Просмотров: (2423) | Коментарии (1)
Ілюстрований самовчитель по локальних мережах Введення
Розділ 1. Визначення локальних мереж і їхня топологія
Розділ 2. Середовища передачі інформації
Розділ 3. Пакети, протоколи й методи керування обміном
Розділ 4. Рівні мережної архітектури
Розділ 5. Стандартні локальні мережі
Розділ 6. Захист інформації в локальних мережах
Глава 7. Алгоритми мережі Ethernet/Fast Ethernet
Глава 8. Стандартні сегменти Ethernet і Fast Ethernet
Глава 9. Устаткування Ethernet і Fast Ethernet
Глава 10. Вибір конфігурації мереж Ethernet і Fast Ethernet
Глава 11. Проектування мережі Ethernet і Fast Ethernet
Глава 12. Підключення до глобальних мереж за допомогою модемів
Додаток

        Просмотров: (2701) | Коментарии (1)
Ілюстрований самовчитель по GPRS Розділ 1. Нові можливості мобільного Internet
Розділ 2. Стандарти бездротового зв'язку
Розділ 3. Технології передачі повідомлень
Розділ 4. Питання й відповіді
Розділ 5. Телефони з підтримкою режиму GPRS і Bluetooth

        Просмотров: (2146) | Коментарии (1)