Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Програми

Ілюстрований самовчитель по програмах Adobe
Назва: Ілюстрований самовчитель по програмах Adobe
Автор: колектив
Формат: html
Розмір: 1.00 MB
Ілюстрований самовчитель по програмах Adobe
Введення
Розділ 1 Acrobat
Розділ 2 After Effects
Розділ 3 FrameMaker
Розділ 4 Illustrator
Розділ 5 PageMaker
Розділ 6 PageMill
Глава 7 Photoshop
Глава 8 PostScript
Глава 9 Premiere
Глава 10 Type Library
Глава 11 Type Manager (ATM)
Загальні питання

        Просмотров: (1559) | Коментарии (1)
Я люблю записувати диски CD-R/W і DVD-R/W Троицкий М.З.
Прочитавши книгу, Ви зможете легко вибрати найефективніші програми для запису CD-R, CD-RW, DVDR, DVDRW дисків. Довідаєтеся, як краще записувати, дописувати й швидко копіювати й тиражувати різні диски в домашніх умовах. Крім простого запису архівів файлів і програм на CD- або DVD-дисках, Ви довідаєтеся, як створювати: - Музичні диски AudioCD, MP3 і non-stop микс-диски для прослуховування як на комп'ютерах, так і на музичних центрах або переносних CD-плеерах; - Відеодиски VideoCD, SuperVideoCD, MPEG 4 і DVD для перегляду, як на комп'ютерах, так і на побутових DVD- або караоке-плеерах; - Диски, що містять Ваші улюблені фотографії для перегляду на телевізорі; - Завантажувальні диски для швидкого відновлення Windows; - Завантажувальні антивірусні диски; - Мультизагрузочние диски для завантаження різних операційних систем або різних конфігурацій операційних систем на всі випадки життя. Купите книгу, і Ви швидко станете експертом у питаннях запису й копіювання дисків різних форматів.

        Просмотров: (1423) | Коментарии (1)
Використання Microsoft Office Excel 2003. Спеціальне видання Дана книга є всеосяжною й корисною допомогою з використання Microsoft Excel 2003 - досить потужної й найбільш популярної програми електронних таблиць. Матеріал книги супроводжується численними прикладами з реального життя, що є наслідком багатьох лет експериментування автора з Microsoft Excel, а також успішного рішення їм практичних завдань, виконуваних за замовленням багатьох відомих у США фірм. У книзі читач знайде все необхідне для плідної роботи з Excel, а також відомості про особливості й специфічні можливості цієї програми: від основ роботи з електронними таблицями й програмування в Visual Basic for Application до аналізу даних з використанням технології OLAP.

Книга розрахована на користувачів з різним рівнем підготовки. Легкий і доступний стиль викладу допоможе навіть новачкам швидко розібратися з усіма можливостями Excel 2003 і ефективно використати їх у повсякденній роботі.

        Просмотров: (3984) | Коментарии (7)
Хитрості Excel Електронні таблиці застосовуються в безлічі областей - від побудови складних фінансових звітів і зведень до обробки масивів статистичних даних. Завдяки своїй видатній універсальності й моці Microsoft Excel заслужено вважається однієї із самих популярних програм у світі. У книзі описані всілякі проблеми й недоліки, а також приховані можливості всіх основних версій Excel (Excel 97, 2000, 2002 і 2003). Зручний спосіб угруповання матеріалу по основних практичних завданнях (уведення даних, форматування, побудова діаграм, печатка й т.д.) спрощує пошук потрібної інформації. В остаточному підсумку книга допоможе читачеві з максимальною ефективністю використати величезний потенціал Excel.

        Просмотров: (2084) | Коментарии (0)
Нові можливості Office 2007 Система Microsoft Office 2007 - нова версія самого популярного у світі пакета ділових додатків. Версія 2007 - це не просто набір інструментів для виконання повсякденних завдань (редагування текстів, електронних таблиць, спільної роботи й т.д.), це пакет додатків, що дає повний спектр нових можливостей, незамінних при веденні бізнесу
Система Microsoft Office 2007 виявляє собою величезний крок уперед і дозволяє відмовитися від застарілих методів роботи з перевантаженими меню й складними опціями. Вона комбінує зручний і ергономічний зовнішній вигляд з контекстними інструментами, новими файловими форматами й неймовірним рівнем інтеграції додатків, підтримки серверів. У підсумку була створена потужна система, що заощаджує час, що розширює можливості й допомагає працювати швидше й ефективніше.
Книга допоможе швидко одержати повне подання про все різноманіття змін і вдосконалень, внесених у додатки системи Microsoft Office 2007.

        Просмотров: (1971) | Коментарии (1)
Хитрості Excel Електронні таблиці застосовуються в безлічі областей - від побудови складних фінансових звітів і зведень до обробки масивів статистичних даних
Завдяки своїй видатній універсальності й моці Microsoft Excel заслужено вважається однієї із самих популярних програм вмире.
У книзі описані всілякі проблеми й недоліки, а також приховані можливості всіх основних версій Excel (Excel 97, 2000, 2002 і 2003).

Зручний спосіб угруповання матеріалу по основних практичних завданнях (уведення даних, форматування, побудова діаграм, печатка й т.д.) спрощує пошук потрібної інформації
В остаточному підсумку книга допоможе читачеві з максимальною ефективністю використати величезний потенціал Excel

        Просмотров: (1588) | Коментарии (0)
Кращі методики застосування Excel у бізнесі. У цій книзі наведені приклади , як за допомогою Microsoft Excel створювати електронні таблиці, що обробляють величезні масиви даних і при цьому остающиеся зрозумілими й "прозорими" для наступних користувачів. Тут аналізуються принципи створення більших і складних таблиць, які легко застосовувати й супроводжуватися

Розглядаються також деякі питання фінансового аналізу, зокрема оперирование погрішностями й наближеними даними
У книзі розглянуті методи виявлення схованих недоліків у роботі, доробки таблиць, отриманих від інших користувачів, а також методики досягнення поставлених завдань
У книзі описується, як максимально ефективно використати найсучасніші технології розробки допоміжних порталів, що забезпечують доступ до електронних таблиць людям з обмеженими фізичними можливостями
Особливий інтерес представляє ідея підтримки порталів робочих таблиць і Web-служб із використанням формату XML.

        Просмотров: (1276) | Коментарии (0)
ArchiCAD 10. Довідник із прикладами У книзі описується 10-я версія ArchiCAD - популярного пакета архітектурно-будівельного проектування, що одержало широке поширення і є фактичний стандарт у своїй області. Книга покликана сформувати в читача впорядковане й цілісне подання про базові функції програми й про розширення її можливостей. Розповідь про можливості програми супроводжується прикладами, що показують способи застосування її інструментів у найбільш типових ситуаціях роботи над проектом. Для архітекторів, інженерів-будівельників, дизайнерів по інтер'єрах, студентів архітектурно-будівельних спеціальностей і всіх, хто використає у своїй діяльності пакет ArchiCAD.

        Просмотров: (1929) | Коментарии (1)
Microsoft Exchange Server 2003. Довідник адміністратора Дана книга - короткий і вичерпний довідник, присвячений Microsoft Exchange Server 2003. Тут розглядаються всі основні питання, пов'язані з виконанням стандартних завдань адміністрування, у тому числі настроювання й керування клієнтами, підтримка ресурсів, що зберігаються в службі каталогів Active Directory, адміністрування поштових скриньок, контроль користувачів і контактів, резервне копіювання й відновлення даних сервера й багато інших пекучих питань

Книга адресована системним адміністраторам Microsoft Exchange Server 2003, адміністраторам Windows, що бажають вивчити Exchange Server 2003, адміністраторам, що переходять на Exchange Server 2003 з попередніх версій Microsoft Exchange і інших платформ, а також менеджерам, відповідальним за керування поштовими ресурсами або занимающимся іншими питаннями роботи Exchange Server 2003 в організації.

        Просмотров: (1753) | Коментарии (0)
Adobe InDesign CS. Офіційний навчальний курс Програма InDesign сама по собі - самий просунутий програмний продукт для верстки книг, газет і журналів, але її нова версія CS стала просто недосяжної по своїй моці, тісно інтегрувавшись із пакетом програм Adobe, призначеним для комп'ютерної творчості. Користувачі традиційної програми QuarkXPress навіть і не мріють про можливості, які відкриваються перед тими, хто зважиться перейти на програму InDesign CS.

На сторінках цієї книги фахівці Adobe знайомлять вас із усіма премудростями верстки в програмі InDesign CS, надаючи їх вам у серіях добре продуманих покрокових вправ по певних темах. Ці вправи, записані на прикладений до книги диск, спеціально підібрані так, щоб ви змогли в найкоротший термін і без особливих зусиль стати висококваліфікованим специалистом-верстальщиком.

Опануйте InDesign CS за допомогою фірмового керівництва Adobe - і перед вами відкриються просто неосяжні перспективи!

        Просмотров: (1422) | Коментарии (1)