Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Web-розробки

Журнали "PHP Inside" (№1 2004)

Назва: PHP Inside №1 2004
Рік: 2004
Сторінок: 70
Формат: PDF
Розмір: 1,1 Mb
Якість: Гарне

Популярний журнал по програмуванню на РНР.
Також дані додатки із прикладами скриптов.

        Просмотров: (1228) | Коментарии (1)
Dreamweaver MX 2004 для Чайників Якщо ви дійсний Web-дизайнер, то ви не маєте часу читати товсту книгу (адже ви увесь час щось творите). Саме із цієї причини була написана дана книга - коротке керівництво до дії. Її не обов'язково читати главу за главою. Якщо ви квапитеся, то просто знайдіть необхідну інформацію й вертайтеся до роботи. Якщо ви новачок в Web-дизайні або просто вирішили глибше розібратися в програмі Dreamweaver MX 2004, спочатку швидко переглянете глави, а потім уважно прочитайте те, що стосується вашого проекту. Незалежно від того, працюєте ви перший раз над простим вузлом або вже в який раз змінюєте дизайн складного вузла, на цих сторінках ви знайдете все, що вам необхідно.

        Просмотров: (1306) | Коментарии (0)
ДЕФЕЙС ВЕБ-САЙТОВ - Пояснення Складностей У даній статті я поясню більшість складностей дефейса веб-сайтов. Звичайно веб-сайти дефейсятся шляхом використання відомих уразливих місць у веб-серверах і одержанням оболонки root або шляхом вставки злого коду в цільову сторінку, розташовану на сервері. У цьому керівництві, головним чином, я опишу методи використання уязвимостей веб-сервера Microsoft IIS. Незважаючи на те, що іншим найбільш популярним веб-сервером є Apache і який більше захищений, я не думаю, що знаю досить для того щоб писати про дефейсе веб-сайтов, що працюють під керуванням Apache. Але я спробував написати теоретичне пояснення серверів Apache.

Дана стаття головним чином підрозділяється на наступні частини:

Визначення програмного забезпечення веб-сервера
Аналіз конфігурації веб-сервера.
Перевірка на відомі уразливості
Написання эксплоитов.
Використання відомих уязвимостей для проникнення на сервер
Впровадження злого коду через URL.
Подбаємо про свою безпеку
Останні Зауваження.

        Просмотров: (966) | Коментарии (0)
Новачкам електронного бізнесу Дана книга містить відповіді на питання, про тім як:
- Створити й красиво оформити сайт
- Забезпечити його стабільним трафиком
- Відшукати найкращі можливості розвитку бізнесу в мережі

        Просмотров: (1456) | Коментарии (2)
Search Engine Visibility Search Engine Visibility is not about merely obtaining top positions in search search results. Rather, Search Engine Visibility is about designing, writing, and creating a web site primarily for your site's visitors, adn helping them find what they are searching for via the major search engines, directories, and industry-related sites. This book teaches developers, designers, programmers, and online marketers what pitfalls to avoid from the beginning so they can provide their clients with more effective site designs.

        Просмотров: (865) | Коментарии (0)
JavaScript. Довідник Довідник являє собою винятково повний довідник по об'єктах, методах, атрибутах, високоуровневим функціям мови написання сценаріїв JavaScript версій від 1.1 і старше, причому як для клієнтської, так і для серверної сторін. Приводяться всі особливості різних реалізацій JavaScript (у тому числі й відомій реалізації JScript від компанії Microsoft).Зручність використання, швидкість знаходження необхідної інформації, достаток вичерпних прикладів, адекватність, точність і повнота - от лише деякі достоїнства цього воістину безцінного довідкового посібника

Коди всіх прикладів, розглянутих у книзі, перевірені на практиці як авторами оригінального видання, так і командою по підготовці російськомовної редакції книги
Книга буде корисною (втім, навіть і незамінної) як для починаючих розроблювачів Web-додатків, так і для професіоналів, досвід роботи яких сходить до тих часам, коли Web був ще невідомий, a Internet був доступний винятково для "присвячених".

        Просмотров: (1622) | Коментарии (0)
Самовчитель Macromedia Dreamweaver 8 Описується робота у версії візуального Web-редактора Macromedia Dreamweaver 8. Книга організована у вигляді 14-ти занять по Web-дизайні. Розглянуто сучасні стандарти Інтернету, інтерфейс програми, створення сторінок і сайтів, робота з текстами, графікою, таблицями й стилями, різні види Web-дизайну: фреймовий, табличні й контейнерний

Освітлені питання використання шаблонів, що плавають і вільно позиционируемих контейнерів, розробки Web-сценаріїв
Уже з перших сторінок починаючий користувач може швидко приступитися до роботи й створити найпростіший Web-сайт. Вивчення всього матеріалу книги дозволить читачеві створювати сучасні Web-сайти з оформленням, наближеним кполиграфическому.
Особливу цінність мають корисні ради автора, маленькі хитрості й нетрадиційні прийоми Web-верстки
Для починаючих Web-дизайнерів.

        Просмотров: (1558) | Коментарии (1)
JavaScript. Енциклопедія користувачів Книга `JavaScript. Енциклопедія користувачів` є найбільш повним навчальними довідковим посібником із всіх версій мови JavaScript, включаючи JavaScript 1.5 і JScript 5.0.Ha сьогоднішній день JavaScript являє собою найпоширенішу мову для написання сценаріїв, що забезпечують підтримку інтерактивного вмісту Web-сторінок. Книга охоплює широкий спектр питань, починаючи з основ мови й закінчуючи складними питаннями практичного застосування технологій Web-дизайну. Докладно розглядаються: взаємодія JavaScript і HTML; типи даних, операції, вираження й оператори; основи объектно-ориентированной методології і її реалізація в JavaScript; об'єкти з боку клієнта й сервера; DHTML; технології написання стійкого й надійного коду; методика налагодження коду. Особлива увага в книзі приділяється питанням досягнення безпеки Web-додатків. Книга буяє безліччю практичних прикладів, які покривають всю специфіку розробки Web-сайтів з використанням JavaScript. Довідник по базових язикових об'єктах перетворює книгу в щире настільне керівництво.

        Просмотров: (1469) | Коментарии (1)
Самовчитель HTML Вэтой книзі ви знайдете :
основні елементи мови
форми, таблиці, фрейми
прийоми розмітки гіпертексту
створення графіки для HTML - документів
довідкові таблиці
огляд редакторів гіпертексту
список корисних Web -вузлів
і багато чого іншого ...

        Просмотров: (1553) | Коментарии (1)
Бесли.Flash MX Video. Довідник професіонала Macromedia Flash MX- це можливість імпортувати цифрове відео й звук і управляти ними, як і будь-якими іншими мультимедийними об'єктами. Ця книга - ваш провідник у чарівний мир відео-дизайну. У першому розділі ви знайдете вичерпні відомості про те, як імпортувати відео й звук в Flash і про способи наступного маніпулювання цими даними. Другий розділ присвячений тому, як створювати дійсні відеофільми - від підготовки до виробництва до випуску кінцевого продукту, розміщення його в мережі або на CD-ROM. В останньому розділі ми поринемо в ActionScript і створимо повністю объектно-ориентированний компонент Flash для відтворення звуку й відео. Давайте робити фільми!

        Просмотров: (1585) | Коментарии (0)