Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Ювелірна справа

Посібник з обробки дорогоцінних і виробних каменів
У книзі відомого американського геммолога Дж. Синкенкеса даються рекомендації з методів обробки ювелірних і виробних каменів, на вибір і орієнтування вихідного кам'яного матеріалу, які ґрунтуються на оптичній і іншій фізичній властивостях мінералів.

        Просмотров: (1667) | Коментарии (0)
Дорогоцінні камені Класична монографія Г. Смита (Англія), що витримала за рубежем 14 видань, охоплює всі питання, пов'язані з геологією, мінералогією й кристалографією дорогоцінних і напівкоштовних каменів, методами їхнього видобутку й обробки. Спеціальний розділ присвячений історії найбільш великих і відомих дорогоцінних каменів. Наведено означальні таблиці
Добре ілюстрованою, написаною чіткою й зрозумілою мовою, книга становить великий інтерес не тільки для геологів різних спеціальностей, але також і для широкого кола аматорів каменю, що не мають спеціальної геологічної підготовки.

        Просмотров: (1722) | Коментарии (0)
Усе про дорогоцінні камені Книга є найбільш повним російськомовним довідником, присвяченим дорогоцінним і виробним каменям, які використаються в ювелірній справі. Вона розповідаєє більш ніж про ст двадцят мінерали, як загальновідомих, так і нових для росіян. Опису самоцвітів включають дані мінералогії, астрології, литотерапии й проілюстровані сотнями кольорових фотографій. Читачі почерпнуть із книги не тільки інформацію про дорогоцінні камені, але й знайдуть конкретні дані про їхню вартість на світовому ринку. Великий алфавітний список містить різні варіанти назв дорогоцінних каменів, використовуваних як у світі торгівлі, так і в різних культурах країн миру. Інформація про дорогоцінні камені певних днів місяців, планет і знаків Зодіаку допоможе читачеві підібрати камінь, що відповідає особливостям конкретної людини

Книга буде цікава не тільки людям, що вперше знайомлять із дивним миром самоцвітів, але й досвідченим професіоналам, які зможуть почерпнути з її багато корисної інформації про дорогоцінні мінерали, що лише недавно з'явилися на світовому ринку.

        Просмотров: (1691) | Коментарии (0)
Ювелірна справа Практичний посібник. Ювелірна справа Практичний посібник
Марченков В.І.

Докладно розглядаються питання виготовлення й обробки ювелірних виробів, описані властивості й класифікація ювелірних каменів, самоцвітів і ін. Утримуються відомості про метали й сплави, неметалічних матеріалах, що становлять основу ювелірних виробів. У третім виданні приводяться додаткові відомості про нові припої, про пробировании дорогоцінних металів, про нові методи обробки ювелірних виробів. Для профтехучилищ, що вчаться, і підготовки робітників на виробництві.

        Просмотров: (4126) | Коментарии (2)