Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Здоров'я

Йога. Більша ілюстрована енциклопедіяНазва: Йога. Більша ілюстрована енциклопедія
Автор: Смит Д., Хол Д., Гиббс Б.
Сторінок: 256
Формат: PDF
Розмір: 13 Mb

Рівновага й гармонія - це суть йоги. Для багатьох людей найбільш доступним елементом йоги стають асани, або пози, які допомагають створити виражений м'язовий рельєф, розвити гнучкість і тримати тіло в тонусі. Заняття хатха-йогою, або фізичною йогою, приносять користь здоров'ю й знімають стрес. Класичні пози йоги Айенгара роблять подих більше повільн і глибоким, дозволяючи енергії вільно переміщатися по тілу, приносячись відчуття гарного самопочуття тілу й даючи відпочинок розуму. Йога - це спосіб існування, і почати прилучатися до неї ніколи не пізно й не рано. Якщо у вас є діти, вони можуть займатися разом з вами. Залучаючи їх до йоги, ви зробите їм подарунок, яким вони будуть користуватися все життя. Останній розділ книги підкаже, як зацікавити маляти, адаптувавши асани до їхнього віку. Ви довідаєтеся про «звірині» позах, групових заняттях і йогах-іграх, у яких усі можуть брати участь.

        Просмотров: (1995) | Коментарии (3)
Лікування хвороб шлунка й кишечнику
Назва: Лікування хвороб шлунка й кишечнику
Автор: Назина Ю.В.
Видавництво: Фенікс
Рік: 2005
Сторінок: 159 (315)
Формат: pdf
Розмір: 1,28 Мб
ISBN: 5-222-06449-2
Якість: гарне
Мова: росіянин

Автори даної книги приводять відомості про найпоширеніші захворювання шлунка й кишечнику й немедикаментозних методів їхнього лікування. Велика увага приділяється фітотерапії, а також іншим методам лікування цих захворювань. Тут ви можете познайомитися з дієтами, які застосовуються при захворюваннях ЖКТ.

        Просмотров: (1717) | Коментарии (6)
Чудо релаксації
Назва: Чудо релаксації
Автор: Бенсон Г.
Видавництво: АСТ
Рік: 2004
Сторінок: 140
Формат: djvu
Розмір: 3,69 Мб
ISBN: 5-17-022198-3, 5-271-07762-4, 0-380-00676-6
Якість: середнє

Від 60 до 90% візитів до лікаря пов'язані з наслідками стресу. Релаксація зменшує шкідливі наслідки стресу й допомагає при наступних захворюваннях : підвищена тривожність, легкий і середній ступінь депресії, гіпертензія, аритмія, болю, предменструальний синдром, безплідність, припливи крові при менопаузі, безсоння, синдром роздратування кишечнику й багато інших нездужань зв'язані зі стресом

        Просмотров: (1446) | Коментарии (1)
Скульптурирующий масаж
Назва: Скульптурирующий масаж
Автор: Гребенников А.І.
Видавництво: Наука й техніка
Рік: 2007
Сторінок: 213
Формат: djvu
Розмір: 5,18 Мб
ISBN: 978-5-94387-341-6
Якість: середнє

Скульптурирующий масаж - це на сьогоднішній день одна із самих популярних методик корекції фігури, ефективність якої доведена численними дослідженнями. Ця техніка мануальних впливів офіційно визнана в Росії й сертифікована Європейською Федерацією масажу й ароматерапии (IFPA IGPP), широко застосовується в Європі й деяких країнах Південної Америки.
На відміну від інших масажних методик подібної спрямованості, авторська методика скульптурирующего масажу А.И.Гребенникова - це не просто сукупність окремих прийомів, але й особлива їхня послідовність, з обліком жіночих місячних циклів і фаз місяця. У цьому виді масажу пильна увага приділяється виборчому впливу на певні зони, сила й техніка якого варіюються залежно від цілей масажу, що збільшує його результативність удвічі в порівнянні із класичним масажем.

        Просмотров: (1074) | Коментарии (1)
А.Карр - Легкий спосіб кинути курити
Автор : А.Карр - Легкий спосіб кинути курити
Сторінок : 353
Формат : Rtf
Розмір файлу : 348 кб

Головна думка, червоною ниткою минаюча через всі книги Аллена Карра - це викорінювання страху. Справді, його талант і його зусилля як письменника й терапевта спрямовані на те, щоб допомогти кожному впоратися із тривогами й стра грубіянь, які заважають жити повноцінним життям і наслаж датися нею
Хочете вірте, хочете немає....АЛЕ! Багато хто з моїх знайомих, прочитавши цю книгу дійсно кинули курити!

        Просмотров: (2344) | Коментарии (0)
З. Досвід розумної людини, або Як позбутися від окулярів Всі "очкарики" - хронічні хворі, що страждають самими різними недугами, а не тільки захворюваннями око", - переконаний автор цієї книги професор-офтальмолог Олег Павлович Панків. Причина в тім, що організм цих людей хронічно недоодержує ультрафіолет. Адже тільки 20% ультрафіолету людин одержує через шкіру, основні ж 80% сприймаються через очі. А ока "очкариків" увесь час закриті від сонця лінзами. Крім того, хворі ока просто не в змозі сприймати ультрафіолет у необхідні кількостях

Якщо хочете повернути й зберегти здоров'я, негайно знімайте окуляри й починайте відновлювати зір по методу вібраційного зцілення професори Панкова, основи якого автор розробляв більше 30 років. Тисячі його пацієнтів всіх віків без ліків і операцій позбулися від короткозорості, далекозорості, астигматизму, косоокості, катаракти й глаукоми, проблем із сітківкою за допомогою оригінальних вправ з настільною лампою, ліхтариком і свічею, що є наріжним каменем його системи. Читач легко освоїть прості й доступні рекомендації школи Панкова, заснованої на використанні світла й кольори, які всього за 30 днів заново навчать хворі очі бачити й сприймати настільки необхідний для здоров'я ультрафіолет, оздоровлять організм вцелом.

На відміну від безлічі псевдонаучних "панацей" останнього років, читачеві пропонується реально працюючим, перевіреним часом авторська методика відновлення зору, розроблений відомим російським офтальмологом.

        Просмотров: (1381) | Коментарии (1)
Соколечение. Від всіх недуг. У книзі пропонується рецептура й технологія виготовлення в домашніх умовах фруктових, ягідних, овочевих, трав'яних соків і на їхній основі - напоїв здоров'я. Розповідається про цілющі властивості й сприятливий вплив соків на організм людини, про їхнє застосування для лікування функціональних розладів і хронічних захворювань, у тому числі по методиках відомих натуропатов - Нормана Уокера, Вальтера Шененбергера, Ойгена Хойна й Б. В. Болотова. Користуючись рекоменадациями даної книги, під контролем лікаря, ви позбудетеся від багатьох недуг.

        Просмотров: (2325) | Коментарии (0)
Медичний довідник тренера Медичний довідник тренера містить основні відомості по лікарському контролі й фізіології спортивного тренування. У ньому описуються возрастно-половие особливості, критерії відбору, питання функціонального стану й тренованості спортсменів з урахуванням специфіки видів спорту; приводяться варіанти передстартової підготовки, регулювання ваги, відбудовних заходів (масаж, теплові процедури, харчування й т.п.) розглядаються причини й профілактика деяких захворювань, травм і патологічних станів

Справочиик призначений тренерам, викладачам фізичного виховання. Він може бути також використаний спортсменами, студентами вищих і середніх фізкультурних навчальних закладів.

        Просмотров: (1310) | Коментарии (0)
Розширений і прискорений курс Норбекова Курс цієї унікальної системи простий і доступний кожному. Методика Норбекова опирається на досягнення філософської думки Сходу й при правильному застосуванні дає можливість швидко й біла ліків зціляти практично всі роздираючої людини недуги. Багато хто називають цю систему чудодійної. І це не дивно: вона дала здоров'я вже 2 мільйонам чоловік
Дана книга не є підручником по медицині. Всі рекомендації повинні бути погоджені з лікарем
Бажаю удачі в боротьбі за життя без хвороб!

        Просмотров: (1545) | Коментарии (0)
Дієта любові Книга про те, як правильно харчуватися, щоб потенція не покинула нас довгі роки.

        Просмотров: (2381) | Коментарии (1)