Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Людина

Штурмуючи небеса"Диэтиламид лизергиновой кислоти - одне із самих загадкових речовин, з якими на дійсний момент довелося зштовхнутися людству. Небезпечний наркотик або «вітамін для душі», соціальна отрута або спосіб наблизити людську душу до божественного, генератор божевілля або каталізатор прозріння - точна відповідь не знайдена дотепер, оскільки правом вести наукові дослідження в цьому напрямку відтепер розташовують тільки секретні лабораторії.

        Просмотров: (731) | Коментарии (1)
Дата народження - ключ до розуміння людини Із цією книгою, дорогий читач, кожний з вас уперше одержує можливість опанувати таємницями найдавнішої науки нумерологии. Відтепер вам будуть зрозумілі причини хитросплетення доль, підвладно пророкування не тільки стійкості родини, взаємин між родителями й дітьми, товаришами по службі й родичах, але й багатьох політичних явищ. І все це завдяки величезній інформації - неї несе в собі дата народження людини або дата якої-небудь події. Знаючи ці прості відомості й освоївши слідом за автором нескладні обчислення, ви станете дійсним знавцем людських характерів, відкриєте для себе зовсім нову й несподівану картину миру, багато чого з якої раніше вам здавалося непоясненим.

        Просмотров: (2647) | Коментарии (1)
Релігія Хреста й релігія півмісяця. Християнство й іслам. Пропонована книга являє собою збірник статей, у яких автор, викладач Московської Духовної семінарії Ю. Максимов, розглядає сучасні реалії християнства й ісламу з погляду православного богослов'я. Зіставляючи священні тексти християнства й ісламу - Біблію й Коран, висловлення древніх мислителів з тієї й іншої сторони, аргументи сучасних апологетів, визнання людей, що перейшли з однієї релігії в іншу, автор вишиковує дослідження, унікальне по глибині проникнення в заявлену тему. Читач цієї книги зможе збагатити свої подання як про християнство, так і про іслам.

        Просмотров: (1048) | Коментарии (0)
"Синя трава". Щоденник 15-літньої наркоманки "Іди, запитай Алісу" - так називалася ця книга, уперше випущена в Америці. Це щоденник юної наркоманки
Імена, дати, назви міст змінені за бажанням учасників цієї історії. Ця книга не претендує на детальний опис миру наркоманів, у ній - хроніка життя лише однієї оступившейся дівчинки, який не вдалося вижити.

        Просмотров: (1758) | Коментарии (0)
Спецпідготовка. Тренування уваги. Курс «Спецпідготовка: Тренування уваги», що містить набір захоплюючих завдань, призначений для користувачів, що бажають потренироваться у вправах, що розвивають увагу
Курс володіє простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом
Представлені чотири види завдань:

Вибірковість уваги;
Тренування довільної уваги;
Концентрування уваги;
Стійкість уваги

Вправи представлені у вигляді міні-ігор, що дозволяє проходити їх із задоволенням. Для кожної гри існує кілька рівнів складності, кожний користувач може підібрати підходящий для себе рівень складності завдання.

        Просмотров: (1821) | Коментарии (1)
Поліпшення пам Ця книга присвячена мистецтву й методам читання й запам'ятовування, які здатні допомогти людині домогтися його життєвих цілей. Книга допоможе учнем перебороти всі перешкоди в процесі виучування уроків і витягу максимальної користі з виученого.

        Просмотров: (1367) | Коментарии (1)
Гусєв Д.А. Короткий курс логіки: Мистецтво правильного мислення Книга являє собою короткий виклад однієї з найдавніших наук - логіки Аристотеля. Її завершують тестові завдання, збірник цікавих логічних завдань і короткий словник термінів. Автор - кандидат філософських наук, доцент Московського педагогічного державного університету - з незмінним успіхом використає матеріали книги в багаторічній викладацькій практику
Книга адресована учнем старших класів загальноосвітніх установ (шкіл з поглибленим вивчанням предметів соціально-гуманітарного циклу, гімназій і ліцеїв). Вона зможе допомогти студентам вищих навчальних закладів зробити вивчення логіки цікавим і захоплюючим. Книга буде корисна всім интересующимся логікою й іншими гуманітарними науками.

        Просмотров: (2816) | Коментарии (2)
Лапп Д. Поліпшуємо пам Поліпшуємо пам'ять - у будь-якому віці
Лапп Д.

У пропонованій книзі Даниель Лапп використає свій педагогічний дарунок, щоб зробити розроблений метод доступним кожному, хто не має можливості навчатися в США. Книга написана простою, зрозумілою мовою, опирається на фактичний матеріал, переконлива в доводах і містить корисні ради щодо багатьох конкретних речей
Це практичне керівництво, що дає прості рекомендації, як боротися з безпам'ятністю в повсякденному житті. Одне з достоїнств книги - широта охоплення всіх граней мнестического процесу: ролі почуттів, емоцій і інтелекту, спільно сприятливій кращій роботі пам'яті. Деякі із цих нових аспектів можуть на перший погляд здатися дивними. Саме тому від читача потрібне певна довіра до автора, активний інтерес і наполегливість. Як підручник кожний може використати цю книгу як індивідуально, так і з метою організації курсів по тренуванню пам'яті. Щоб навчати інших викладеному методу, не потрібно обов'язково бути фахівцем: досить добре його знати й мати в душі педагогічну жилку.

        Просмотров: (2282) | Коментарии (1)
Вивчаємо скорочтение. Як навчитися читати швидше й краще Як навчиться одержувати більше інформації із прочитаних книг, журналів і газет. З одного погляду на сторінку розуміти основні ідеї тексту. За один вечір прочитати легкий роман. Підсилити здатність до концентрації. Подвоїти або навіть потроїти швидкість читання. Дана книга призначена для широкого кола читачів і містить опису найбільш сучасних методів навчання скорочтению, побудована в стилі довідкового керівництва.

        Просмотров: (2354) | Коментарии (1)
Удоскональте свою пам Книга пропонує Вашій увазі самий значний винахід століття в області людської пам'яті - cаморасширяющуюся генеральну мнемонічну матрицю. Ця методика дозволяє значно полегшити й прискорити запам'ятовування будь-якого переліку про ема інформацію й знань.Автор Тоні Бьюзен, відомий своїм «титулом» - пан Пам'ять, є власником рекорду в запам'ятовуванні більших обсягів інформації, родоначальник теорії інтелектів-карт (ин-струмента розвитку пам'яті й мислення, влучно прозваного «швейцарським армійським ножиком вашого мозку» і представляющего собою найбільше, і єдиний, принциповий винахід у розглянутій області за останні 500 років), а також автор багатьох книг-бестселерів. Він засновник всесвітніх чемпіонатів пам'яті, які нині - помітне явище в міжнародному культурному й спортивному житті.

        Просмотров: (2452) | Коментарии (2)