Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Інше

Як учитися в університеті
Назва: Як учитися в університеті
Автор: Кевин Бакнолл
Рік: 1999
Сторінок: 118 (232)
Формат: PDF
Розмір: 1.51 Mb

Книга «Як учитися в університеті» ненав'язливо нагадує про тих простий, але необхідних речах, з якими ви зштовхнетеся, надійшовши в університет. Багато хто забувають про те, що в цей час їхнє основне завдання (як не дивно) - ретельно вчитися. Словосполучення «студентські роки» для багатьох є синонімом дозвільної, безтурботної, винятково веселого життя. За цю оману доводиться платити, і часто - дорогою ціною: від зіпсованого здоров'я до професійної непридатності. Університетське навчання - це останній щабель із дитячої в доросле життя. Переступивши її, ви стаєте цілком відповідальною людиною. Тоді вже ВАМ доведеться лікувати або вчити когось, тому щодня студентського життя доріг, він вплине на майбутнє життя. І тепер, коли ви надійшли в університет, наша книга допоможе вам ясно й чітко представити свої завдання

        Просмотров: (855) | Коментарии (1)
Таємниці магічних цифр Чому Володимир Путін переміг на виборах?
Що поєднує Петра I, Катерину II і Бориса Єльцина?
Яке щира особа Нострадамуса й що пророчествовал чернець Авель?
Чому були украдені скрипки Страдивари?
Що повідав папірус про створення миру?
Як насправді загинув крейсер «Варяг»?
чиМогли бути іншими исходи Льодового побоїща й битви на Курській дузі?..

Прості обчислення приведуть Вас, читач, до сенсаційних розгадок незрозумілих, на перший погляд, учинків і характерів близьких вам людей, а також відомих усьому світу політиків, героїв і ошуканців.

        Просмотров: (1363) | Коментарии (0)
Про Небеса, про світ парфумів і про пекло У книзі "Про Небеса, про світ парфумів і про пекло", що є, по общепризнаному думці, квінтесенцією всіх 40 томів автора, розглянуте існування матеріального, духовного й небесного мирів, і їх взаємозв'язок

Також у пакеті наступні праці Сведенборга:
- "Щира Християнська релігія" (у т.ч. правила життя й обрядів)
- "Про повідомлення душі й тіла" (що на що і як впливає)
- "Про божественну любов і божественну мудрість" (порядок світобудови)
- "Про божественну любов і божественну мудрість" (продовження книги рядком вище + форми життя у всесвіті).

        Просмотров: (1001) | Коментарии (1)
Ницше. Тім 2 Дослідження Мартіна Хайдеггера вибивається з ряду новітніх творів, присвячених інтерпретації життя й творчості "великого ниспровергателя й парадоксаліста". Власним його предметом виявляється вся духовна історія європейської філософії, тобто справжня історія, що рухається не в емпіричній сфері випадкового й минущого, а в сфері судьбоносного й необхідного для історії людського розуму. Історія метафізики вибудовується навколо єдиного провідного питання: що є суще. Фундаментальна праця Хайдеггера допомагає ясніше усвідомити причину багатьох, у першу чергу духовних, криз новітнього часу, усвідомити закономірність розвитку західноєвропейського духу, його торжества й падіння. Він служить також і тонким керівництвом до вірного розуміння основ мислення самого Ницше, виявляючи перевіряє історичним процесом логікові ходу його думки, сховані передумови ницшеанской критики західного людства.

        Просмотров: (1042) | Коментарии (0)
Ницше. Тім 1 Дослідження Мартіна Хайдеггера вибивається з ряду новітніх творів, присвячених інтерпретації життя й творчості "великого ниспровергателя й парадоксаліста". Власним його предметом виявляється вся духовна історія європейської філософії, тобто справжня історія, що рухається не в емпіричній сфері випадкового й минущого, а в сфері судьбоносного й необхідного для історії людського розуму. Історія метафізики вибудовується навколо єдиного провідного питання: що є суще. Фундаментальна праця Хайдеггера допомагає ясніше усвідомити причину багатьох, у першу чергу духовних, криз новітнього часу, усвідомити закономірність розвитку західноєвропейського духу, його торжества й падіння. Він служить також і тонким керівництвом до вірного розуміння основ мислення самого Ницше, виявляючи перевіряє історичним процесом логікові ходу його думки, сховані передумови ницшеанской критики західного людства.

        Просмотров: (1103) | Коментарии (1)
Мандель И.Д. Кластерний аналіз || Математика Висвітлюється сучасний стан кластерного аналізу на основі порівняльного обговорення численних алгоритмів. Розглядається методика застосування кластерного аналізу в соціально-економічних дослідженнях.

        Просмотров: (3738) | Коментарии (4)
Ієрогліфи для початківців Книга Рональда Боневица - це короткий, але вичерпний самовчитель по мові древніх єгиптян і древніх майя. Тут є все необхідне, щоб навчитися писати й читати ті ієрогліфи, які найчастіше зустрічаються в ритуальних написах, що збереглися до наших днів у письмових джерелах, на стелах, колонах і усипальницях у Єгипті й найдавніших містах Південної Америки: алфавіт, основи граматики, система числення. Це дасть унікальну можливість орієнтуватися в древніх текстах, представлених у музеях різних країн, що розташовують подібними експозиціями, стане початком шляху до нових Відкриттів у древній історії людства. Для широкого кола читачів.

        Просмотров: (2500) | Коментарии (1)

Логістика


[ автор: kodges | 20 апреля 2007 | Наука й утворення » Інше ]
Логістика У навчальному посібнику системно викладаються знання про бурхливо розвивається у світі новому й навчальному напрямку - логістиці, науці про організації процесів і матеріальних потоків у виробництві й керуванні ними. Автори аналізують понятійний апарат, фактори розвитку, концепцію логістики. Докладно розглядаються основні складові логістики в їхньому взаємозв'язку - інформаційна логістика, логістика товарно - матеріальних запасів, логістика складування, транспорт, організація логічного керування й контролинг у логічних схемах. Для вузів, що вчаться, слухачів установ послевузовского утворення, керівників і фахівців.

        Просмотров: (4207) | Коментарии (5)
Шпаргалки для мобільного телефону Шпори для мобильника.
Список:
Мобільна Шпаргалка по Обществознанию
Мобільна Шпаргалка по Історії Росії
Мобільна Шпаргалка по Літературі
Мобільна Шпаргалка по Російській мові
Мобільна Шпаргалка по Фізиці
Мобільна Шпаргалка по Математиці
Мобільна Шпаргалка по Геометрії
Математики-Формули
Хімія-Таблиця Менделєєва.

        Просмотров: (4928) | Коментарии (2)
Новітній філософський словник Новітній філософський словник містить у собі близько 1400 аналітичних статей, що охоплюють як всю повноту класичного філософського канону (у його Західному, Східному й східно-слов'янському варіантах), так і новітні тенденції розвитку філософії в контексті культури постмодерна. Більше 400 феноменів і персоналій уперше уведені в енциклопедичний оборот. Словник призначений для фахівців в області філософії, культурологии, соціології, психології, а також для аспірантів і магістрантів гуманітарних спеціальностей. Може бути використаний учнями ліцеїв і коледжів з поглибленою гуманітарною підготовкою.

        Просмотров: (5677) | Коментарии (3)