Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Книги Інші видання

Енциклопедичний словник крилатих слів і виражень
Назва: Енциклопедичний словник крилатих слів і виражень
Автор: Вадим Сєров (укладач)
Видавництво: Москва: Локид-Пресс
Рік: 2005
Сторінок: 852
Формат: DJVU
Розмір: 9.28 Mb

За кожним яскравим і вдалим висловленням коштує його автор (цілком певна людина - філософ, письменник, поет, історичний діяч) або яке-небудь конкретне джерело, наприклад, Біблія. Це й відрізняє «крилаті слова» від стійких фразеологічних оборотів, які мають анонімне або фольклорне походження.
Книга являє собою оригінальне, за твердженням автора - саме повне на дійсний момент збори крилатих слів (більше 4000 словникових статей), що існують як у класичній російській літературі, так і в сучасній мові. Тут же представлені слова іноземного походження, що міцно ввійшли у вітчизняну культуру. Автор словника - Вадим Сєров - знайомить читачів з історією цих слів, уточнює їхнє авторство, дає точне тлумачення й приводить приклади їхнього вживання в літературних текстах і усному мовленні.

        Просмотров: (1937) | Коментарии (2)
Сім смертних гріхів
Назва: Сім смертних гріхів
Автор: Колектив авторів
Видавництво: КОВЧЕГ
Рік: 2004
Сторінок: 49
Формат: PDF
Розмір: 2.23 Mb

Сім смертних гріхів. Про гріхи, що ведуть до смерті душі й про боротьбу з ними по навчанню Православної Церкви. Невелика книжка присвячена православній вірі, про тім які бувають із погляду православ'я гріхи.

        Просмотров: (1200) | Коментарии (3)
Карти Країн Центральної, Північної й Західної Європи з XVII по XVIII століття
Карти Країн Центральної, Північної й Західної Європи з XVII по XVIII століття
Формат: JPG
Дозвіл: від 3000x2500 і вище, 150 DPi
Розмір: 40 Mb

У комплект входять карти країн Скандинавії, Центральної, Північної й Західної Європи (до Уралу) з XVII по XVIII століття!

        Просмотров: (1178) | Коментарии (2)
Велике керівництво до етапів Шляху Пробудження (5 томів)
Чже Цонкапа - Велике керівництво до етапів Шляху Пробудження(5 томів)
Переклад з тибетського: А. Кугявичус.
Передмова Його Святості Далай-лами

Чже Цонпака (1357-1419), основоположник найбільш впливової зі шкіл, Гелуг, шанується нарівні з Буддою. "Велике керівництво до етапів Шляху Пробудження" (Ламрим-ченмо) - Його найбільш знаменита праця, де найважливіші ідеї індійського буддизму викладені у формі систематичного керівництва, найдокладнішим образом шлях, що описує весь, духовного розвитку аж до досягнення Пробудження. Ця священна книга призначена не тільки для буддійських вівтарів, вона допоможе зрозуміти суть буддійського навчання всякій людині, що цікавиться культурою Сходу й замислюється про зміст життя

        Просмотров: (789) | Коментарии (2)
Хадж - п
Автор: К.Рамазанів
Під час здійснення хаджу багато людей виходять у шлях, не вивчивши порядок і правила його здійснення. І ті, хто хотів знати про хадж, мали дуже вбогу інформацію про нього російською мовою. І деякі брати виявили бажання, щоб ми склали велику книгу про хадж, включаючи всі дуа, які необхідно читати на кожному святому місці. У цій книзі розкриваються основні питання, що мають розходження по мазхабам імама Шафии й Абу Ханифи, з тією метою, що вона буде корисна як для послідовників мазхаба імама Шафии, так і для послідовників Абу Ханифи. Мусульмани в пострадянському просторі дотримуються саме цих двох мазхабов. При бажанні можна перейти з одного мазхаба в іншій. Тому, ця книга буде корисна для послідовників обох мазхабов. Для зручності читачів книга складена в тій послідовності, який прочанин робить від початку хаджу до кінця, включаючи його повернення домийся

        Просмотров: (810) | Коментарии (2)
Повний курс хіромантії
Назва: Повний курс хіромантії
Автор: Кестлер Ю.
Видавництво: Студентський Меридіан
Рік: 1991
Сторінок: 108
Формат: pdf
Розмір: 1,17 Мб
ISBN: 0321-3803
Якість: відмінне
Мова: росіянин

Наука про руку в найбільш загальному змісті, що позначається також грецьким словом "хирософия", повинна нам дати, з одного боку, пояснення про значення зовнішніх форм і додавання руки, а з іншого боку - можливість познайомитися саме з дійсними, що перебувають на долоні лініями й знаками, з напрямку, форми й кольори яких можна судити про майбутність даної людини.

        Просмотров: (1987) | Коментарии (1)
Ваша дружина. Посібник з розведення й відходу Назва: Ваша дружина. Посібник з розведення й відходу
Автор: Ганна Чудновская
Сторінок: 33
Формат: DJVU
Розмір: 1.37 Mb

чиЗнаєте ви, як стати власником щасливої й задоволеної ДРУЖИНИ? При вмілому підході ви легко цього доможетеся!
Сьогодення керівництво допоможе вам упоратися зі стресом про знайти кращий вихід у кожній ситуації
- Як створити для Дружини спеціальні умови проживання
- Як робити знаки уваги (рейтинг, подарунків додається)
- Відновленні якості й технічне забезпечення ДРУЖИНИ
- 100%-ний ефективний спосіб виховання Ідеальної ДРУЖИНИ ...
а також інша корисна інформація, що день за вдень буде допомагати вам одержувати задоволення в процесі спільного проживання.

        Просмотров: (1032) | Коментарии (1)
Догляд за особою й макіяж для ледарок

У книзі представлені всілякі способи догляду за шкірою особи й шиї. Мова йде про косметику з натуральних, природних продуктів. Це дуже дешевий і дуже ефективний спосіб догляду за шкірою.
Маски й лосьони, трав'яні настої й тоніки, парові ванночки й лід, ароматерапия й масаж - от далеко не весь перелік того, що ви знайдете на сторінках цієї книги.

        Просмотров: (1019) | Коментарии (0)

Удар російських богів


[ автор: Andrej. | 19 сентября 2007 | Інші видання ]
Удар російських богівКнига написана з позиції язичества - споконвічної многотисячелетней релігії російських і арійських народів. Для читачів, що цікавляться політикою, історією й релігією.

Дана книга написана в специфічному твердому стилі, і цей стиль разом із щільним за інформацією змістом по першому читанню може викликати багато емоцій, через які засвоєння змісту даної роботи ускладнюється. За одне прочитання цю книгу освоїти й сприйняти не вдасться. Раджу Вам після першого читання зробити паузу днів на 7, на 10 і після цього спокійно перечитати цей текст повторно.
Повторне читання завжди интересней первісного. Не зрячи раніше на Русі була така приказка: інтелігенти книг не читають, вони їх перечитують. Дана книга написана максимально просто, хоча щільність інформації висока й головне - вона написана з позицій язичника, втрачених у сьогоднішній Росії. Я впевнений, що по другому читанню Ви по-іншому сприймете цю роботу й не пошкодуєте про загублений час.
А якщо Ви уважно прочитаєте цю книгу третій раз, те вона дозволить Вам перейти в язичеський інформаційний простір. Вона змінить Вашу свідомість. Вона допоможе розбудити Вашу підсвідомість, Вашу генетичну пам'ять, розбудити й підняти наших Російських Богів. Ми - арійці - діти наших Богів. У нас є щось більше, ніж ми про себе знаємо. Наші Боги - усередині нас, вони в наших генах. У цій інформації величезна схована сила й енергія. Вона нам допоможе стати в тисячі разів сильніше й домогтися перемоги, процвітання й сьогодення духовної могутності.

        Просмотров: (992) | Коментарии (1)

Організуй себе


[ автор: Bukinist | 8 сентября 2007 | Інші видання ]
Організуй себе
Назва: Організуй себе
Автор: Джон Каунт
Видавництво: Нева
Рік: 2003
Формат: pdf
Розмір: 2,08 Мб
ISBN: 5-7654-2672-7, 0-7494-3261-6
Якість: відмінне
Серія або Випуск: На шляху до успіху

Вам напевно доводилося зіштовхуватися із ситуацією, що коли налягла маса завдань, що вимагають негайного виконання, здається, готова роздавити, і, розриваючись між декількома справами, ви не встигаєте виконати жодного. Якщо вас дратують телефонні дзвінки, що не припиняються, купа паперів на столі, хронічна недостача часу, прочитайте цю книгу. Вона навчить грамотно організовувати свій робочий час, відбирати тільки саме потрібне з потоку інформації, концентруватися на тім, що дійсно приносить результат, чітко виділяти пріоритети й уникати стресів
Це видання можна рекомендувати як менеджерам, що регулярно зіштовхуються з необхідністю самоорганізації, так і самому широкому колу читачів, що цікавляться даною темою.

        Просмотров: (798) | Коментарии (0)