Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Механіка

Заправлення картриджів сучасних принтерів Книга є практико-інформаційною допомогою з методів заправлення й ремонту картриджів для сучасних лазерних і струминних принтерів. Наведені також кілька простих методик відновлення непрацюючої голівки струминного принтера

Уперше в сучасній літературі представлений матеріал по картриджах (більше 50-ти найменувань). Дані картриджі використаються в переважній більшості принтерів, експлуатованих у СНД (більше 300 типів).

Книга буде корисна як фахівцям, що обслуговують засобу обчислювальної техніки, так і звичайним користувачам персональних комп'ютерів.

        Просмотров: (2451) | Коментарии (8)
Основи вибухової справи Посібник містить відомості про вибухові речовини (ВВ), засобах і способах висадження, техніці безпеки при виробництві підривних робіт, про дію вибуху й розрахунок зарядів для руйнування конструктивних елементів з різних матеріалів і методах виконання деяких видів підривних робіт при прокладці доріг. Посібник призначений для курсантів військово-інженерних і військово-залізничних училищ і студентів цивільних вузів. Воно може бути використано й офіцерами інженерних і залізничних військ у їхній практичній роботі.

        Просмотров: (2582) | Коментарии (0)
Механізми в сучасній техніці Довідковий посібник для інженерів, конструкторів і винахідників

Том 1
Елементи механізмів. Найпростіші важільні й шарнірно-важільні механізми. Довідковий посібник для інженерів, конструкторів і винахідників
Том 2
Кулісно-важільні й кривошипно-ползунние механізми
Том 3
Важільно-кулачкові, важільно-зубчасті, важільно-храпові, важільно-клинові й винто-ричажние механізми
Механізми із гнучкими й пружними ланками
Том 4
Кулачкові й фрикційні механізми. Механізми із гнучкими ланками. Посібник для інженерів, конструкторів і винахідників
Том 5
Кулачкові й фрикційні механізми. Механізми із гнучкими ланками
Тома 6-7
Електричні механізми (т.6); Гідравлічні й пневматичні механізми (т.7)

        Просмотров: (1960) | Коментарии (4)
Щедрін.Металлоискатели для пошуку скарбів і реліквій Викладені теоретичні основи електронних металлоискателей, використовуваних для практичних цілей висновки й коштовні ради. Розглянуто практичні питання, пов'язані з різними видами розшукових робіт. Наведено опис оригінальних конструкцій металлоискателей різної складності, придатних для повторення в аматорських умовах.

        Просмотров: (3319) | Коментарии (1)