Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Інше

Ради по виживанню для тих, хто не дружить із технікою
Назва: Ради по виживанню для тих, хто не дружить із технікою
Автор: Марион і Вернер Тики Кюстенмахер
Видавництво: ДИЛЯ
Рік: 2007
Сторінок: 152
Формат: pdf
Розмір: 1,85 Мб
ISBN: 978-5-88503-649-8
Якість: гарне
Серія або Випуск: Спростите своє життя
Мова: росіянин

Техніка, що міцно ввійшла в повсякденне життя, часто викликає в нас сум'яття й тривогу: інструкції з застосуванню нового тостера абсолютно незрозумілі, можна заплутатися в численних функціях мобільного телефону, необхідність поміняти лампочку викликає жах... Покінчите із цим, звільнившись від помилкового страху перед технікою й від думки, що ви обов'язково повинні у всьому розбиратися. Ця книга розповість, як можна використати можливості сучасних технологій, щоб розвантажити себе й спростити своє життя!

        Просмотров: (1074) | Коментарии (1)
Основи криптологии - Професійне керівництво Книга голландського криптолога присвячена сучасним аспектам криптографії й криптоанализа.
Серед них можна виділити три головних напрямки - традиційні (симетричні) криптосистеми, системи з публічними ключами й криптографічні протоколи
Основні результати постачені доказами


Головною же особливістю служать численні приклади, створені на базі відомого пакета "Mathematica" комп'ютерної алгебри
До книги прикладений CD-ROM, що дозволяє (при наявності пакета "Mathematica") модифікувати приклади, зокрема, збільшуючи значення параметрів
Це - перша настільки багатопланова навчальна книга по криптографії на російській мові

Книга, у першу чергу, адресована математикам, інженерам і студентам, що спеціалізуються в області захисту інформації
Але вона виявиться цікавої й для більше широкого кола читачів, чому, зокрема, можуть сприяти детальні додатки, присвячені теорії чисел і кінцевих полів, що роблять книгу досить замкнутої в собі.

        Просмотров: (1153) | Коментарии (0)
Короткий довідник архітектора. Цивільні будинки й спорудження Довідник є третьою книгою із серії довідників архітектора. У ньому наведені основні відомості по будівельній кліматології й геофізиці, будівельній фізиці й будівельним матеріалам. Дано приклади акустичних і светотехнических розрахунків приміщень, викладені вимоги уніфікації й стандартизації на базі єдиної модульної системи в проектуванні й будівництві. Даються основні норми, правила й вимоги, необхідні для проектування житлових і суспільних будинків і споруджень, розробки проектів детального планування селитебних територій і генеральних планів міст. Ілюстрований кресленнями й схемами, наведені приклади розрахунків.

        Просмотров: (2279) | Коментарии (3)
Технологія спирту Архікорисне видання для професіоналів самогоноваріння. Описано методи зберігання, здрібнювання, розчинення й підготовки сировини до сбраживанию. Виділення спирту із бражки і його ректифікації. Наведено методи використання побічних продуктів.

        Просмотров: (2328) | Коментарии (0)
Інженерне встаткування будинку й ділянки Автор даної книги постарався в дохідливій формі довести до вітчизняного забудовника ті необхідні знання, без яких не можна починати будівництво. У даній книзі наведені як традиційні методики інженерного забезпечення будинку, так і рекомендації з використання сучасних технологій, без яких у цей час обійтися просто неможливо. У відповідних главах цієї книги читач знайде відповіді на більшість питань, які в обов'язковому порядку виникнуть у період підготовки, будівництва й приймання готового об'єкта в експлуатацію.

        Просмотров: (2021) | Коментарии (0)
Довідник по машинобудівному кресленню (2002) У довіднику наведені нормативні матеріали (за станом на 1 січня 2000р.) по оформленню креслень і схем машин і приладів, конструктивним елементам деталей, стандартним кріпильним, сполучним, опорним деталям і друкованим платам, підшипникам кочення, конструкційні матеріали, креслення типових деталей, типові геометричні побудови. Перше видання вийшло в 1994р. Для студентів Втузов, технікумів. Також може бути корисний інженерам і технікам.

        Просмотров: (2402) | Коментарии (1)
Креслення для будівельників (2000) Наведені відомості по технічному й будівельному кресленню: оформлення креслень за Дст ЕСКД і СПДС, геометричні побудови, аксонометричні й прямокутні проекції, види, перетини, розрізи; дані основи машинобудівного креслення й технічного малювання; викладені правила виконання й читання будівельних креслень. Для професійних навчальних закладів, що вчаться. Може бути використаний студентами вузів і технікумів, а також при професійному навчанні робітників на виробництві.

        Просмотров: (3009) | Коментарии (0)
Основи САПР (CAD/CAM/CAE) (2004) У цій книзі викладені основні принципи роботи автоматизованих систем для проектування виробів і підготовки їхнього виробництва (без поглиблення в деталі конкретних систем). Розглянуто компоненти САПР, основні концепції графічного програмування, системи автоматизованої розробки креслень, системи геометричного моделювання, подання кривих і поверхонь і робота з ними, метод кінцевих елементів, інтеграція систем, швидке прототипирование й виготовлення, віртуальна інженерія, стандарти обміну даними між системами

Книга може бути використана студентами інженерних спеціальностей як навчальний посібник при вивченні CAD/CAM/CAE-систем.

        Просмотров: (1963) | Коментарии (0)
Марочник сталей і сплавів Містить близько 450 марок сталей і сплавів чорних металів. Для кожної марки зазначені призначення, хімічний склад, механічні властивості залежно від стану поставки, температури випробувань, режимів термообробки, поперечного переріза заготівель,місця напрямку вирізки зразка, технологічні властивості

Наведені системи маркування сталей по Евронормам і національних стандартах. У додатках дані фізичні властивості; механічні властивості залежно від температур:відпустки, випробування,кувальних; жароміцні властивості; марки, властивості й області застосування електротехнічних сталей; закордонні матеріали, близькі по хімічному складі до вітчизняного; переклад твердості по Бринеллю, Роквеллу, Виккерсу й Шору.

Для конструкторів, технологів, металознавців, дослідників і інших фахівців всіх галузей машинобудування, може бути корисний студентам вузів.

        Просмотров: (3289) | Коментарии (6)
Чалий.Будівельний облік для профи Ця книга для спокушених професіоналів і є спробою надати їм якісну їжу для серйозних міркувань.

        Просмотров: (1224) | Коментарии (0)