Зробити стартовою  |   Додати нас у вибрані закладки
Пошук книги :
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Логін:

Пароль:

 Реєстрація на сайті
 Нагадати пароль

Зв'язок

Секрети стільникових телефонів
Назва книги: Секрети стільникових телефонів
Автор книги: Адаменко М. В.
Видавництво: ДМК Пресс [М.]
ISBN: 978-5-94074-191-6
Рік: 2004
Сторінок: 240
Формат: djvu
Розмір: 7.13 Мб

У книзі в простій і доступній формі розглянуті питання використання додаткових, не зазначених в інструкціях функціональних можливостей стільникових (мобільних) телефонів: найпростіших кодів і паролів, що вводять безпосередньо із клавіатури телефону, сервісних меню й принципів роботи з ними.
Одна із глав присвячена можливості вибору й створення власного музичного сигналу виклику. Дано рекомендації з використання відповідного програмного забезпечення.
Наведені конкретні ради по розблокуванню (раскодированию) найбільш популярних моделей стільникових телефонів (ALCATEL, ERICSSON, MOTOROLA, SIEMENS, NOKIA і ін.), схеми й малюнки друкованих плат сервісних кабелів і іншого спеціального устаткування, дані приклади програмного забезпечення.
Також у книзі наведені малюнки сервісних рознімань найбільш популярних моделей мобільних телефонів і таблиці із призначенням контактів.
Книга буде корисна не тільки фахівцям, але й всім власникам мобільних телефонів, оскільки дозволить їм докладніше ознайомитися з додатковими можливостями наявних у них апаратів і використати їх у повсякденному житті.

        Просмотров: (1689) | Коментарии (1)
GPS: Усе, що ви хотіли знати, але боялися запитати. Більше 300 млн. чоловік по усьому світі користується GPS,за допомогою якої можуть визначити свої координати з точністю до метра. У цій книзі написано від історії створення GPS до того, ка функціонує система
У книзі також є огляд багатьох GPS-навігаторів, як ними пользоватся, софт до навігаторів, огляд популярних програм що пов'язані з навігатором. Огляд різного типу навігатора, від того що в мобільному й до супер навигатороа.
Дуже цікава книга, рекомендую всім.

        Просмотров: (1353) | Коментарии (0)
Більші й маленькі секрети мобільних телефонів Зміст:
- Спеціальні коди мережі мобільного зв'язку;
- Захисні коди й паролі Sim-карт і телефонів;
- Сервісні й технічні меню, розшифровка параметрів;
- Створення власної мелодії й дзвінка;

Книга призначена в першу чергу всім власникам мобільних телефонів, зацікавлених у більше повнім вивченні й використанні схованих можливостей мобільних телефонів
інформація, ЩоВтримується в книзі, буде корисна й тим читачам, які цікавляться питаннями сучасної мобільної телефонії.

        Просмотров: (3409) | Коментарии (1)
Дансмор.Довідник по телекомунікаційних технологіях У книзі описані термінологія, концепції, технології й пристрої, які використаються в усьому світі для передачі даних і голосових сигналів. Вона написана таким чином, щоб матеріал був зрозумілий навіть тим читачам,які мало знають про телекомунікації, але при цьому книга може стати гарним технічним керівництвом і для досвідчених інженерів.

        Просмотров: (1732) | Коментарии (1)
Скляр.Цифровий зв Дану книгу варто прочитати всім, хто цікавиться цифровим зв'язком. Це підручник, у якому математично строго описані всі перетворення, яким піддається інформація на шляху від джерела до адресата. Це також і довідник, у якому даний опис схем, необхідних для практичної реалізації відповідних математичних абстракцій. І, нарешті, це просто гарна й цікава книга для всіх тих, хто хоче довідатися все про цифровий зв'язок, прочитавши всього одну серйозну й у той же час доступну роботу.

        Просмотров: (2852) | Коментарии (0)
IP-телефонія не для професіоналів За допомогою цього диска Ви одержите відповіді практично на всі питання із приводу достоїнств і недоліків різних видів IP-телефонії, а також довідаєтеся, як безкоштовно подзвонити в різні куточки миру. Телефон - річ знайома й корисна. Допустимо, потрібно подзвонити, наприклад, у Москву, Мінськ або, скажемо, у Мюнхен. Тепер з'явилася можливість дзвонити в будь-яку країну майже у два рази дешевше. Виграш у ціні досягається завдяки використанню нової технології зв'язку - IP-телефонії. IP-телефонія - це технологія, що використає протокол передачі голосової інформації через Інтернет (Voice over the Internet Protocol, VoIP) для передачі голосу й даних через комп'ютерні мережі. Компанії впроваджують у себе цю швидко, що розвивається технологію, що забезпечує такі функції, як переадресація викликів, конференц-зв'язок, передача голосових повідомлень і так далі, для підвищення функціональних можливостей комунікаційних мереж і зниження витрат. Оскільки при IP-телефонному дзвінку ніяк не задіяний міжнародний (междугородний) телефонний оператор, вартість цього дзвінка на порядок менше вартості традиційного телефонного з'єднання.

        Просмотров: (2758) | Коментарии (0)